Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Fani zachwyceni

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z Popkiem i się zaczęło. Tej lawiny nic nie zatrzymało, padały jednoznaczne pytania

2023-06-22 8:55

Można się zastanawiać, kto i kiedy zapoczątkował w Polsce freak-fighty, ale zapewne nie znajdziemy jednoznacznej odpowiedzi. Jedną z nich będzie wskazanie na KSW i pierwsze walki z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman mierzył się m.in. z Pawłem Mikołajuwem, znanym jako Popek. Teraz panowie pokazali jedno z nielicznych wspólnych zdjęć i fani od razu zaczęli zadawać jedno pytanie.

Mariusz Pudzianowski w mieszanych sztukach walki przeszedł bardzo długą drogę. Ostatnio miał okazję mierzyć się z prawdziwymi legendami KSW. Skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem, czy Michałem Materlą. Dwukrotnie pojawił się również na galach organizowanych na PGE Narodowym, co jedynie pokazuje, jak ważną postacią dla KSW jest Pudzianowski.

Pudzianowski i Popek na jednym zdjęciu. Fani od razu zaczęli zadawać jedno pytanie

Wcześniej zawodnik z Białej Rawskiej rywalizował natomiast z zawodnikami, którzy albo niekoniecznie byli znani szerszej publiczności, albo byli bardziej postaciami medialnymi niż wojownikami MMA. Mowa tu m.in. o Popku, który miał okazję rywalizować z Pudzianowskim na KSW 37. Walka nie potrwała długo, bo już po minucie i dwudziestu sekundach sędzia przerwał pojedynek po lawinie ciosów Pudziana.

Od tego czasu obaj panowie raczej nie pokazywali się razem w mediach. Zmieniło się to niedawno. Zarówno na profilu Instagramowym Popka jak i Mariusza Pudzianowskiego pokazało się ich wspólne zdjęcie. Fani byli zachwyceni takim "zestawieniem" na fotografii i pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. W wielu z nich przewijało się pytanie "kiedy rewanż w KSW?". Ale na to nie ma raczej większych szans.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Popek - Pudzianowski?
Listen on Spreaker.
Marcin Najman naładowany na rewanż z Mariuszem Pudzianowskim! Wyznał, co naprawdę o nim myśli
Najnowsze