Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski

ale "walka"!

Mariusz Pudzianowski reaguje na zaczepki Artura Szpilki. Ma dla „Szpili” specjalny przekaz, znalazł na niego sposób?

2023-01-19 13:31

Mariusz Pudzianowski po starciu z Mamedem Khalidovem mógł się uznać za zawodnika spełnionego. Okazało się jednak, że dość szybko znaleziono rywala, który również wywoła sporo emocji wśród fanów MMA. Wszystko zmierza ku temu, aby Pudzianowski spotkał się w następnej walce z Arturem Szpilką, który zamienił boks na MMA. Obaj panowie już zaczęli się nakręcać na to starcie i Pudzianowski ruszył z kolejną zaczepką w stronę Szpilki.

W momencie, gdy pojawiły się pierwsze informacje, że może dojść do takiego starcia, obaj panowie zaczęli „szturchać” się w mediach społecznościowych. Szpilka nagrywał krótkie filmiki, zaczepiając „Pudziana”, a ten odpowiadał na jego wezwania. Teraz Mariusz Pudzianowski postanowił zrobić kolejny krok i wiele wskazuje na to, że obaj panowie, chętnie korzystający z mediów społecznościowych, podobne gierki będą chętnie prowadzić jeszcze długo.

Mariusz Pudzianowski zastanawia się jak „wbić Szpilę”

Pierwsze spekulacje na temat walki Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka pojawiły się w zasadzie od razu po starciu „Pudziana” z Khalidovem. A że były strongman szybko wrócił do zdrowia po przegranej, to walka ta mogłaby odbyć się już całkiem niedługo. Teraz sprawa nabrała tempa i obaj mieli się już zgodzić na nią, więc wszystko wskazuje na to, że do dogadania pozostały tylko szczegóły.

Tak Artur Szpilka, jak i Mariusz Pudzianowski, lubią korzystać z mediów społecznościowych i chętnie stroją sobie żarty. Teraz informacja o możliwej walce jest świetną okazją do małych prztyczków. Pudzianowski zaczął więc zastanawiać się, „Jak wbić szpilkę w podłogę”, co jest oczywistym odniesieniem do rywala. Na grafice od fana, którą pokazał Mariusz Pudzianowski, widzimy jego samego trzymającego coś w stylu dużego gwoździa z głową... Artura Szpilki. Odpowiedzią na pytanie zadawane sobie przez byłego strongmana są... emotikony młotków, które widać na grafice, które także są dość jasnym odniesieniem do „młotków” czyli uderzeń z góry na głowę przeciwnika będącego w parterze.

Najnowsze