Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Marek Zieliński, Sebastian Wielechowski/SE Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

Wielkie starcie nadchodzi

Artur Szpilka komentuje walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Zdradza, kiedy zgodził się na walkę z ikoną KSW

2023-01-17 14:56

Dojdzie do wielkiego pojedynku Szpilka - Pudzianowski na gali KSW! Kiedy? To jedyny znak zapytania, który jest stawiany w tym momencie. - Mariusz już też wyraził chęć na taki pojedynek. Kwestią pozostaje tylko termin - przyznał Szpilka "Super Expressowi".

Nadchodzi wielka walka w organizacji KSW. Mariusz Pudzianowski (46 l.) ma zmierzyć się w 2023 roku z Arturem Szpilką (34 l.). "Szpila" nie ukrywał wielkich emocji związanych z tym starciem. W rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywał, że nigdy nie odmawiał walk i tak samo musiało być także i tym razem!

Mariusz Pudzianowski - Artur Szpilka na KSW! Jest jeden znak zapytania, hitowe starcie nadchodzi

Szpilka dla "Super Expressu": Pudzianowski to ciężkie wyzwanie!

- Jestem mega podjarany! Pudzianowski to ciężkie wyzwanie dla mnie, ale nigdy nie unikałem tego typu pojedynków. Teraz podczas mojej przygody z MMA też nie zamierzam - powiedział "Super Expressowi" Szpilka.

Artur Szpilka nie ukrywa, że jedynym znakiem zapytania związanym z tym starciem jest termin. "Szpila" jest po operacji i od powrotu do treningów zależy potencjalny termin starcia. Może dojść do niego nawet na początku lata!

- Zgodziłem się na tę walkę, podpisując główny kontrakt z KSW. Mariusz już też wyraził chęć na taki pojedynek. Kwestią pozostaje tylko termin, a to zależy, kiedy po operacji wrócę do treningów z maksymalnym obciążeniem. Celujemy w maj lub czerwiec - kończy.

Niezwykłe słowa gwiazdy KSW o Mamedzie Khalidovie. Radosław Paczuski o wielkich zasługach legendarnego wojownika

Ostatnie walki Szpilki i Pudzianowskiego

Były pretendent do pasa mistrza świata WBC (przegrał z Deontayem Wilderem) ma na koncie dwie wygrane w MMA - z Siergiejem Radczenką i Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Mariusz Pudzianowski przegrał ostatni pojedynek z Mamedem Khalidovem w pierwszej rundzie. Były najsilniejszy człowiek świata odklepał ciosy w parterze.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Radosław Paczuski przed KSW 78: Scenariusz na 2023? Trzy walki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze