Mariusz Pudzianowski regularnie robi to od 1997 roku. Dopiero teraz okazało się, że to klucz do sukcesu

2021-01-14 12:37 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski jest znany wśród kibiców nie tylko ze względów sportowych, lecz także biznesowych. Nie jest tajemnicą, że "Pudzian" prowadzi kilka intratnych interesów. Jeden z nich to firma Mariusz Pudzianowski Transport. Jest ona obecna na rynku od wielu lat i konsekwentne jej budowanie udowadnia, że Mariusz Pudzianowski to osoba, która nie poddaje się w dążeniu do osiągnięcia sukcesu na każdym polu!

Mariusz Pudzianowski Transport to jedna z największych firm transportowych w województwie, a być może i w całej Polsce. Zawodnik MMA i były mistrz świata strongmanów od wielu lat prowadzi ten biznes i poznał wszystkie jego tajniki. Mariusz Pudzianowski tę firmę założył w 1997 roku i od tego momentu systematycznie ją rozwija. Konsekwencja i upór w dążeniu do celu okazały się kluczem do kolejnych intratnych zleceń, a te cechy Mariusz Pudzianowski przekłada również na życie sportowe. Wszystkie szczegóły na temat biznesu Mariusza Pudzianowskiego i tajników sukcesu firmy Mariusz Pudzianowski Transport znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Wyjaśniamy z czego znany jest interes "Pudziana" oraz jakie zlecenia obsługuje

Zobacz też: Mariusz Pudzianowski pokazał wielkie piersi. "SUTY jak WENTYLE OD STARA"

Mariusz Pudzianowski prowadzi firmę od 1997 roku. Klucz do sukcesu

Mariusz Pudzianowski swoją firmę Mariusz Pudzianowski Transport założył w 1997 roku. Choć "Pudzian" ma wiele obowiązków związanych ze sportem, to często sam znajduje chwilę, by wskoczyć za kółko ciężarówki i ruszyć w dłuższą trasę.

Mariusz Pudzianowski od lat daje się poznać jako człowiek wyjątkowo pracowity i dbający o swoje interesy. "Pudzian" dzięki temu jest kochany przez rzeszę polskich kibiców.

Fani uwielbiają sposób bycia Mariusza Pudzianowskiego, a idol nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Często dzieli się chwilami z życia prywatnego i jego wpisy na Instagramie i innych portalach społecznościowych zdobywają wielką popularność.

Sprawdź: Mariusz Pudzianowski przeszedł NIESŁYCHANĄ METAMORFOZĘ. Już tak nie wygląda! Sam sobie to zrobił!

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Najnowsze