Mariusz Pudzianowski STANOWCZO o szczepionkach! Niewielu decyduje się na takie wyznanie

2021-01-13 20:19
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

W całym kraju trwa wielka debata na temat szczepień na koronawirusa. Celebryci, aktorzy i gwiazdy z wielu innych dziedzin życia namawiają lub zniechęcają swoich fanów do przyjmowania szczepionek na COVID-19. Głos w sprawie zabrał także Mariusz Pudzianowski. Były strongman i zawodnik MMA zdecydował się na nietypowe wyznanie.

Mariusz Pudzianowski słynie nie tylko ze swoich popisów w ringach i na arenach innych sportów. "Pudzian" nie obawia się wyrażania swoich poglądów i nie unika żadnych opinii, nawet tych, które niektórym mogą wydawać się kontrowersyjne! Zawodnik KSW regularnie wypowiada się na tematy społeczne. Tym razem zabrał głos w głośnej dyskusji na temat pandemii koronawirusa, a konkretnie szczepień!

Marcin Najman jak Robert Lewandowski! Dla wielu to będzie szok, padła też ważna zapowiedź [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski jest... idealnym wojownikiem! Dlaczego? Sprawdź w poniższej galerii!

"Pudzian" nie stanął po żadnej ze stron konfliktu. Przyznał jedynie, że nie zna się na tyle na sprawie, by się wypowiedzieć. Przypomniał jednak, że nie należy ślepo wierzyć we wszystko, co się słyszy i samemu sprawdzać temat tak obszernie, jak tylko jest to możliwe. Zwłaszcza, że możliwości w dzisiejszych czasach nie brakuje.

- Za bardzo się tym nie interesowałem. Mamy kupę narzędzi, internet, książki, biblioteki, i możemy sobie na ten temat poczytać. Własne zdanie możemy mieć. Po to dano nam rozum, po to nauczono nas czytać. Wtedy możemy wyrobić sobie własne zdanie - mówił Pudzianowski na swoim kanale na Youtube!

Mariusz Pudzianowski po zakończeniu przygody z zawodami strongman, trafił do KSW, gdzie bije się od 2009 roku. Na swoim koncie ma 13 zwycięstw, 7 porażek. Jedno starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte.

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze