Marcin Najman jak Robert Lewandowski! Dla wielu to będzie szok, padła też ważna zapowiedź [WIDEO]

2021-01-13 19:03 PM
Marcin Najman
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Marcin Najman nie przestaje korzystać ze swojej popularności. Nie można jednak odmówić mu tego, że wykorzystuje on swoją rozpoznawalność również w szczytnych celach. Tak jest w przypadku choćby jego słynnej już kurtki, którą oddał na aukcję charytatywną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz okazuje się, że WOŚP zwróciło się do „El Testosterona” z niezwykłą prośbą.

Marcin Najman wywołuje sporo kontrowersji w świecie polskiego sportu i show-biznesu. Zawodnik MMA, który niedługo zamierza ostatecznie zakończyć karierę, stara się coraz bardziej udzielać w mediach zarówno tradycyjnych, jak i tych internetowych. Co rusz jest głośno o „El Testosteronie”, który lubi zabierać głos w wielu różnych sprawach, nawet takich, które wydają się wykraczać poza jego wiedzę oraz kompetencje.

Najman ZAATAKOWAŁ Lewandowskiego po sukcesie. WYTKNĄŁ mu jedną rzecz, przesadził? [WIDEO]

Z powodu różnych zachowań Najman ma zarówno wielu fanów jak i przeciwników. Warto jednak podkreślić, że potrafi on swoją popularność przekuć w coś dobrego. Tak jest właśnie z jego słynną niebieską kurtką z niedoszłego spotkania z Krzysztofem Stanowskim. Wspomniana część garderoby została przez zawodnika MMA wystawiona na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wzbudziła duże zainteresowanie. Teraz Marcin Najman zdradził, że WOŚP zwróciło się do niego z niezwykle ciekawą prośbą.

Niezwykłe wykształcenie Najmana. Jest jak Chopin! Więcej szczegółów w galerii:

Jak Marcin Najman poinformował w wideo udostępnionym na swoim Twitterze, zadzwoniła do niego jedna z przedstawicielek WOŚP. 41-letni zawodnik zdradził m.in., że jego kurtka, obok koszulki Roberta Lewandowskiego, to obiekt wzbudzający największe zainteresowanie wśród licytujących. Okazuje się, że teraz może ona osiągnąć jeszcze wyższą cenę, ponieważ Marcin Najman osobiście wręczy swoją kurtkę zwycięzcy licytacji. – Na koniec padło pytanie, czy zgodzę się osobiście wręczyć tę kurtkę zwycięzcy licytacji podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście, że się zgadzam – powiedział Marcin Najman.

Marcin Najman PRZEWIDZIAŁ, co wydarzy się w USA. Mroczna przepowiednia, wszystko się sprawdziło

Na pięć dni przed zakończeniem licytacji niebieska kurtka Marcina Najmana osiągnęła wartość niemal 10 tys. złotych. W tej chwili najwyższa oferta wynosi 9 950 złotych. Czy fakt, że „El Testosteron” osobiście wręczy ten niezwykły przedmiot zwycięzcy spowoduje, że licytujący przekroczą barierę 10 tysięcy? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo.

Don Kasjo: Co tak naprawdę o nim myślę. Andrzej Kostyra Q&A
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze