Mariusz Pudzianowski w ARESZCIE. O tym, co się tam działo, nikt nie wiedział [ZDJĘCIA]

2020-10-23 21:51 mil
Mariusz Pudzianowski
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE Mariusz Pudzianowski

W polskim sporcie są postacie ikoniczne, których po prostu nikomu nie trzeba przedstawiać. Do takiego grona z całą pewnością zalicza się również Mariusz Pudzianowski. Były strongman, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki, przez całe lata udowadniał swoją klasę. A jednak są historie z jego życiorysu, o których wiedzą tylko nieliczni. Tak jest w przypadku tej dotyczącej pojawienia się "Pudziana" w areszcie!

Któż nie zna Mariusza Pudzianowskiego? Dysponujący ponadprzeciętną siłą sportowiec z Białej Rawskiej przez lata prawdziwie podbijał serca Polaków. W wielu zakątkach globu udowodniał, że nie są mu straszne żadne ciężary i podnosił niesamowicie ciężkie przedmioty czy ciągnął na linie nieprawdopodobnie masywne pojazdy. Gdy zakończył swą karierę w charakterze strongmana, postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. Jako zawodnikowi MMA nie zawsze szło mu gładko, ale mimo upłwu wieku "Pudzian" wciąż nie powiedział ostatniego słowa i jeszcze z pewnością ujrzymy go w akcji. Jeśli jednak mowa o przeszłości siłacza, mało kto wie o historii dotyczącej pojawienia się przez Pudzianowskiego w areszcie. O co chodziło? Odpowiedź w poniższej galerii.

Chcesz chodzić na siłownię pomimo obostrzeń? Jest na to BARDZO PROSTY sposób!

Super Raport 23.10 (szef KPRM - Michał Dworczyk, dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW, Sławomir Broniarz - prezes ZNP oraz dr Maciej Jędrzejko)
Najnowsze