Mariusz Pudzianowski zagroził kibicowi! Fekalia w roli głównej. Jeden fałszywy krok i go "g***o opryska"

2021-06-09 10:17
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to prawdziwa legenda sportu w Polsce. Był strongman w dalszym ciągu realizuje się prowadząc sportowy życia i mierząc się z rywalami w walkach MMA. W ostatnich dniach pokonał Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Mariusz Pudzianowski bardzo ochoczo korzysta także z mediów społecznościowych. I wchodzi tam w interakcje z fanami. Tym razem postanowił zriposotować niepochlebny komentarz. Zrobiło się gorąco!

Zobacz też: Kipiąca seksem wytatuowana dziewczyna Jurasa pokazała jego ZMASAKROWANĄ twarz

Mariusz Pudzianowski ma za sobą lata wspaniałej kariery w charakterze strongmana. W różnych zakątkach świata "Pudzian" pokazywał, że Polska nie musi się wstydzić i może wystawiać na takie zawody przedstawiciela, który z powodzeniem będzie rywalizował o najwyższe możliwe miejsca. To przysporzyło siłaczowi gigantycznej popularności, którą posiada do dzisiaj. Mariusz Pudzianowski co prawda odszedł już od rywalizacji siłaczy, ale w dalszym ciągu realizuje się w sporcie jako wojownik MMA. W ostatnich dniach stoczył pojedynek z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, który rozstrzygnął na swoją korzyść. Dzięki temu Mariusz Pudzianowski zyskał kolejny powód do uśmiechu, ale jak to on - nie osiadł na laurach tylko od razu rzucił się w wir kolejnej pracy i przygotowań.

Niecodzienna groźba

Ale Mariusz Pudzianowski to nie tylko osoba, którą widzimy w klatce czy podczas realizowania kolejnych sportowych wyzwań. Prywatne oblicze prezentuje także w swoich mediach społecznościowych - na Facebooku czy Instagramie. Tym razem... zagroził komuś w niecodzienny sposób. Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz też: Gdy Popek powiedział, ile kosztowały jego zęby, włosy zaczęły wypadać z głowy! To absolutny kosmos

Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra
mil
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze