Kipiąca seksem wytatuowana dziewczyna Jurasa pokazała jego ZMASAKROWANĄ twarz. Obrażenia są tak paskudne, że robi się niedobrze

2021-06-08 10:00 jwa
Juras z dziewczyną po walce
Autor: Instagram Juras z dziewczyną po walce

W miniony weekend na gali KSW 61 Juras po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie serce do walki w klatce. Nie był zbyt dobrze przygotowany fizycznie i przez kilkanaście minut Mariusz Pudzianowski okładał go bez litości, co zostawiło ślady na twarzy. Obrażenia Łukasza Jurkowskiego po brutalnym starciu pokazała jego atrakcyjna dziewczyna. Wytatuowana partnerka Jurasa opublikowała zdjęcie, na którym dokładnie widać, jak bardzo opuchnięta była twarz jej ukochanego. To zdecydowanie widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Łukasz Juras Jurkowski - Mariusz Pudzianowski to walka, która na dłużej zagości w sercach kibiców MMA w Polsce. Pierwszy z nich jest żyjącą legendą tej dyscypliny, a drugi w ostatnich latach prawdziwym magnesem, przyciągającym fanów na gale KSW. Podczas KSW 61 w Trójmieście obaj dali wyjątkowo brutalny pojedynek. Zdecydowanie lepiej przygotowany był do niego "Pudzian". Były mistrz świata strongmanów przez kilkanaście minut okładał Jurasa aż w trzeciej rundzie sędzia zdecydował się wkroczyć i widząc półprzytomnego wojownika, przerwał walkę. Triumfujący Pudzianowski nie ukrywał podziwu dla rywala, który w klatce zniósł bardzo dużo. Niestety, takie starcie musiało zostawić spore ślady na zdrowiu związanego z Legią Warszawa Jurkowskiego. Na Instagramie wszystko pokazała jego dziewczyna, która dzielnie obserwowała wydarzenia na KSW 61.

Tak wyglądał Juras po walce z Pudzianem. Paskudne obrażenia

Mariusz Pudzianowski przez niemal cały dystans walki obijał wyłącznie twarz Jurasa. Potężne ciosy z góry sprawiały, że głowa Jurkowskiego latała tylko na lewo i prawo. Po kilku razach widać było już krew. Z każdym ciosem rany tylko się pogłębiały i już na ogłoszeniu werdyktu widać było, jak bardzo puchnie Jurkowski. Kilkanaście minut po opuszczeniu oktagonu wszystko widzieliśmy już jak na dłoni. Wytatuowana od stóp do głowy dziewczyna Jurkowskiego pokazała tylko to, co było nieuniknione. Głębokie rany i opuchlizny będą goić się zapewne przez kilka tygodni.

Kim jest dziewczyna Jurasa?

Dziewczyna Jurasa zajmuje się na co dzień tatuażami. Na jej Instagramie widać mnóstwo starannych prac, których jest autorką. Widać też, że bardzo zależy jej na wybranku serca. "Mój wojownik. Mimo tego, że otarłam się o stan przedzawałowy i chyba wszystkie emocje z tych dwóch miesięcy wylałam z siebie wyjąc pod klatką, to Kocham Go najmocniej i dla mnie ten gagatek jest mistrzem. Taki jest sport, obtarcia się zagoją ale serce które zostawiłeś w klatce zostanie tam na zawsze. jesteś najlepszy i nic tego nie zmieni" - napisała na Instagramie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze