Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Oskar Karpiński / SUPER EXPRESS Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski zaorał hejterkę. Skrytykowała go, a chwilę później mogła tylko żałować. Zero litości, mamy zdjęcie

2022-07-04 23:04

Mariusz Pudzianowski postanowił odpowiedzieć na hejt pod swoim kierunkiem! Były strongmen, a obecnie zawodnik MMA pokazał na Facebooku zdjęcia swojego ciała, co spowodowało agresywną reakcję hejterki, która postanowiła zaatakować wygląd twarzy sportowca. Pudzian nie był jej dłużny i postawił na bardzo mocną ripostę w jej kierunku. To zdjęcie pokazuje wszystko, lepiej z Mariuszem Pudzianowskim po prostu nie zadzierać!

Mariusz Pudzianowski pokazał po raz kolejny, że hejtowanie go na mediach społecznościowych nie jest najlepszym pomysłem. Legendarny siłacz i uznany zawodnik MMA postanowił odnieść się do jednego z komentarzy pod swoją najnowszą publikacją na Facebooku, na której to jedna z fanek postanowiła skrytykować jego twarz. Kobieta musiała srogo żałować, widząc, że "Pudzian" zna się nie tylko na utarczkach siłowych, ale także słownych. Riposta mistrza pokazuje, że lepiej z nim nie zadzierać!

Żona Adama Małysza zrobiła coś, za co musiała przeprosić. Wiele osób może być oburzonych, ona jednak musiała to pokazać

Mariusz Pudzianowski pochwalił się zdjęciem. Hejterka wkroczyła do akcji

Pod jednym z najnowszych zdjęć Mariusza Pudzianowskiego na Facebooku rozgorzała prawdziwa dyskusja na temat wyglądu byłego mistrza świata strongmenów. O ile nie brakowało komentarzy, w których fani doceniali sylwetkę sportowca, o tyle znalazła się hejterka, która postanowiła przeprowadzić atak w kierunku "Pudziana".

- Ciało fajne, zrobione. Morda straszna - napisała jedna z fanek pod najnowszą publikacją Mariusza Pudzianowskiego na Facebooku.

Rosyjski agent kpi z Krychowiaka. Mówi, że zależy mu bardziej na pieniądzach, niż na Polsce. Obrzydliwy atak

Aby zobaczyć zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego wykonane przed KSW 70, przejdź do galerii poniżej.

Mariusz Pudzianowski odpowiedział hejterce. Nie miał cienia litości

Mariusz Pudzianowski nie pozwolił sobie na tak nieuzasadnioną i krzywdzącą krytykę ze strony fanki, to też postanowił jej odpowiedzieć w wyjątkowo mocnym stylu. Kobiecie, która pisała niepochlebne komentarze, musiało się zrobić głupio.

- U Ciebie nie ma ani jednego, ani drugiego - odpisał zaczepnie Mariusz Pudzianowski pod swoim zdjęciem.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: screen/facebook/com/mariuszpudzianowski
Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Pudzianowski - Kołecki?

Sensacyjny zwrot akcji?

Transfer Roberta Lewandowskiego może wydarzyć się na dniach. Posłuchaj podcastu i dowiedz się więcej!

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze