Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela i Adam Małyszowie

Żona Adama Małysza zrobiła coś, za co musiała przeprosić. Wiele osób może być oburzonych, ona jednak musiała to pokazać

2022-07-04 20:59

Żona Adama Małysza postanowiła zadziwić widzów na swoim Instagramie. Ukochana legendarnego skoczka narciarskiego, który w ostatnim czasie został prezesem PZN, postanowiła pokazać, czego dokonała w trakcie swojej wakacyjnej wyprawy. Okazuje się, że Izabela Małysz dokonała czegoś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", zdając sobie sprawę, jakie wywoła to emocje, postanowiła z góry przeprosić "wszystkich, którzy mogą poczuć się dotknięci".

O Adamie Małyszu było ostatnimi czasy bardzo głośno! Legenda polskich skoków narciarskich objęła fotel prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, nie mając równorzędnego konkurenta do podjęcia walki o stanowisko. Żona skoczka - Izabela - z dala od zgiełku, udała się na zagraniczny wyjazd, i raz po raz zachwyca swoich fanów zdjęciami, na których znaleźć możemy najczęściej piękne widoki. Niespodziewanie, żona Małysza pochwaliła się aktywnością, która może wywoływać wielkie emocje. Kobieta, zdając sobie sprawę z tego, co zrobiła, postanowiła odgórnie przeprosić wszystkich, "którzy mogą poczuć się dotknięci".

Rosyjski agent kpi z Krychowiaka. Mówi, że zależy mu bardziej na pieniądzach, niż na Polsce. Obrzydliwy atak

Żona Adama Małysza uwielbia wyjeżdżać. Ciężko ją zatrzymać w domu!

Trzeba przyznać, że żona Adama Małysza jest wprost rozkochana w podróżowaniu. Kobieta bardzo chętnie zwiedza coraz to nowsze miejsca i w tym roku odwiedziła już m.in. Włochy, gdzie u boku swojego ukochanego męża spędziła bardzo romantyczne chwile w trakcie majówki. Tym razem była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" udała się w inne miejsce, gdzie nadal zaskakuje - ale tym razem zachowaniami, o które ciężko by ją było posądzać.

Justyna Żyła zdradziła, co robi po pracy. Rozkłada się w wygodnym miejscu i... nie uwierzycie, to trzeba zobaczyć

Aby zobaczyć, jakie marzenie udało się spełnić Izabeli Małysz, przejdź do galerii poniżej:

Izabela Małysz zrobiła kontrowersyjną rzecz. Od razu przeprosiła

Okazuje się, że kontrowersyjną rzeczą, którą zrobiła Izabela Małysz, jest poławianie muli. Żona skoczka narciarskiego wiedząc, jakie emocje wywołuje w obecnych czasach wędkarstwo i łowiectwo z góry przeprosiła wszystkich, których mógłby uderzyć charakter publikacji.

- Własnoręcznie "złowione" dziś przeze mnie mule.  Z góry przepraszam wszystkich, którzy mogą poczuć się dotknięci - napisała Izabela Małysz.

Iza Małysz

i

Autor: instagram.com/izamalysz
Sonda
Czy Adam Małysz będzie dobrym prezesem PZN?
Adam Małysz nowym prezesem PZN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze