nie mogli się napatrzeć

Mariusz Pudzianowski zaskoczył zdjęciem w obcisłych slipach! Fani od razu zwrócili na to uwagę, robi wrażenie

2023-01-29 12:31

Internauci, którzy śledzą profile Mariusz Pudzianowskiego przywykli do tego, że gwiazdor KSW bardzo często chwali się tym, co akurat dzieje się w jego życiu oraz pokazuje mnóstwo zdjęć, również tych z przeszłości. Tym razem "Pudzian" postanowił pokazać fotografię, na której pozuje w obcisłych slipach, najpewniej w samym środku lata. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok tego widoku.

W Polsce nie brakuje gwiazd sportu oraz celebrytów, którzy bardzo dobrze czują się w świecie mediów społecznościowych i doskonale wiedzą, jak budować więź ze swoimi fanami. Do tej grupy bez dwóch zdań zalicza się Mariusz Pudzianowski, który regularnie dzieli się w internecie różnymi faktami ze swojego życia, publikując kolejne posty i relacje. Gwiazdor KSW może pochwalić się również ogromnym archiwum ze zdjęciami z przeszłości, które raz na jakiś czas pokazuje na swoich profilach. Tym razem postanowił wyciągnąć zdjęcie, na których pozuje w obcisłych slipach. 

Zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego w samych slipach zwróciło uwagę internautów! Ten szczegół robi wrażenie

Ciało Mariusza Pudzianowskiego dla wielu fanów nie jest żadną tajemnicą, w końcu były strongman regularnie wchodzi do klatki walcząc w federacji KSW. Są jednak również internauci, którzy nie śledzą pojedynków Pudzianowskiego i jego fotografia sprzed lat zrobiła na nich ogromne wrażenie. Wszystko bowiem przez jeden szczegół, którym jest oczywiście umięśnienie gwiazdora KSW, a więc jeden z jego znaków rozpoznawczych. Sprawdźcie, jak internauci zareagowali na zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego w slipach, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze