Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Mariusz Pudzianowski

Jest nagranie

Mariusz Pudzianowski chwycił sporego drąga i machał nim energicznie. Wszystko pokrył biały płyn, jest nagranie

2023-01-24 15:43

Mariusz Pudzianowski niejednokrotnie udowadniał już swoim fanom oraz internautom, że nie boi się żadnego zajęcia i kiedy tylko jest praca do wykonania, to zabiera się do niej natychmiast. Nawet najcięższe zajęcia nie są dla niego problemem, nawet jeśli trzeba się ubrudzić lub zamoczyć. Tak było również w tym przypadku. "Pudzian" chwycił za wielki pałąk i zabrał się do roboty.

Pomimo tego, że Mariusz Pudzianowski nie może narzekać na brak popularności, a tym bardziej pieniędzy, jedna z największych gwiazdorów federacji KSW, który za walkę z Mamedem Khalidovem otrzymał ogromne wynagrodzenie, nie lubi siedzieć bezczynnie i chętnie pracuje. Oprócz zasuwania na siłowni oraz na macie, "Pudzian" prowadzi kilka swoich działalności i nie tylko ich dogląda, ale także o nie dba. Tym razem Pudzianowski postanowił pokazać, że nawet brudne i mokre zajęcie nie jest dla niego problemem i chętnie chwyta się on zajęcia, kiedy tylko trzeba.

Mariusz Pudzianowski zasuwa w pocie czoła z wielką szczotą w rękach. Gwiazdor KSW pokazał specjalny filmik

Na swoim Instagramie Pudzianowski często pokazuje, że w temacie pracy może być dla wielu ludzi inspiracją oraz idolem i nigdy nie próbuje się wymigać, kiedy pojawia się cięższe zajęcie do wykonania. Teraz "Pudzian" musiał poradzić sobie z... umyciem TIR-a, jednak jak widać na filmie, który opublikował, nie stanowi to dla niego żadnego problemu. 

Mariusz Pudzianowski chwycił wielki pałąk i machał nim jak oszalały. Wszystko pokrył biały płyn, jest nagranie

Ma się świecić jak psu………🦮🐕‍🦺 Będzie pan zadowolony - napisał na swoim Instagramie Mariusz Pudzianowski publikując nagranie, na których ochoczo zasuwa z ogromną szczotką, doprowadzając pojazd do perfekcji. Przy okazji "Pudzian" zażartował, że dorabia sobie na myjni, bo czasy ciężkie i się nie przelewa. Po raz kolejny fani gwiazdora KSW mogli zobaczyć, że ich idol pod tym względem nie różni się za bardzo od nich i cały czas jest "normalny". 

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze