Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut

i

Autor: KSW / materiały prasowe Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut

Mariusz Pudzianowski zdradził, kiedy stoczy kolejną walkę! Wspomina nawet o Stadionie Narodowym

2022-06-03 11:20

Mariusz Pudzianowski w kapitalny sposób znokautował Michała Materlę na gali KSW 70, odnosząc piąte zwycięstwo z rzędu. Tuż po wygranej w Łodzi w klatce doszło do spotkania "Pudziana" z Mamedem Chalidowem. Czy panowie skrzyżują rękawice? Tego jeszcze nie wiemy, ale pięciokrotny mistrz świata siłaczy ma swój pomysł na ten pojedynek.

Faworytem bukmacherów był Materla, na niego stawiała także większość ekspertów. Tymczasem w oktagonie w Łodzi to Pudzianowski był górą - były najsilniejszy człowiek świata powalił rywala kapitalny prawym bitym z dołu. Materla padł na matę praktycznie nieprzytomny.

Mariusz Pudzianowski nie wytrzymał. W takim stanie go nie widzieliście, szczere słowa zawodnika po KSW 70

Po tak efektownym zwycięstwie od razu pojawiła się giełda nazwisk kolejnych potencjalnych rywali Pudzianowskiego. Na pierwszy plan wysunął się Chalidow, który wszedł do klatki i wyzwał "Pudziana" na pojedynek. Ten się oczywiście zgodził, ale do konkretów jeszcze nie doszło.

Sam Pudzianowski w rozmowie ze znanym dziennikarzem Arielem Helwanim z MMA Fighting zdradził, że choć rozmowy na temat jego batalii z Chalidowem jeszcze się nie rozpoczęły, to takie starcie mogłoby się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie. Komplet publiczności gwarantowany!

Pudzianowski – Materla NOKAUT WIDEO. Pudzian „zgasił światło” Materli na KSW 70!

Mariusz Pudzianowski po znokautowaniu Materli

Bój Pudzianowski - Chalidow to jednak na razie tylko melodia przyszłości, ale Pudzianowski nie ukrywa, że ciągnie go do klatki.

- W tym roku na pewno jeszcze mnie zobaczycie. Jestem więcej niż pewny, chyba, że nabawię się podczas treningu jakiejś kontuzji. W tym roku na pewno jeszcze mnie w klatce zobaczycie - powiedział Pudzianowski Helwaniemu.

Czekamy zatem z dużą niecierpliwością!

Ekspert MMA nie ma wątpliwości po walce Pudzianowski - Materla: 45-letni Mariusz jest... | Andrzej Kostyra

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze