Mariusz Pudzianowski zdradził, kto mu PODBIŁ OKO! "Przemoc domowa!" [WIDEO i ZDJĘCIA]

2020-02-12 13:11 CH
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski z podbitym okiem

Mariusz Pudzianowski trenuje ciężko przed kolejną walką, a swoim licznym fanom opowiada o przygotowaniach do gali KSW 53 (21 marca 2020 roku w Łodzi), której ponownie zobaczymy go w klatce. Popularny siłacz jadąc samochodem, nagrał wideo, na którym ma wyraźnie podbite oko. Kiedy jeden z kibiców zapytał go o tę śliwkę, Pudzianowski odpowiedział w swoim stylu. Co stało się Pudzianowskiemu? Kto Pudzianowi podbił oko? Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA Mariusza z najnowszych sparingów.

Mariusz Pudzianowski 7 lutego skończył 43 lata, ale nie kończy kariery i szykuje się do kolejnej walki. Były mistrz świata strongmanów do klatki wejdzie na gali KSW 53. Pojedynek stoczy 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Z kim zmierzy się Pudzianowski? Właściciele KSW jeszcze nie ogłosili oficjalnie, kto będzie rywalem charyzmatycznego siłacza. - Ja już wiem mniej więcej, kto będzie moim przeciwnikiem. To nie jest jednak moją rolą ogłaszać tego. Na pewno włodarze KSW to zrobią. Mogę powiedzieć, że będzie to duży, wielki chłop, moich gabarytów. A kto? Musicie poczekać, być cierpliwi - powiedział niedawno Pudzianowski.

Pudzian ciężko trenuje, a fanom opowiada, jak idą przygotowana do walki. "Sparingi, ostry dzień dzisiaj będzie! Samo się nic nie zrobi! - stwierdził w swoim stylu Mariusz na nagranym wideo. Siłacz z Białej Rawskiej na krótkim filmie ma wyraźnie podbite prawe oko. Kiedy jeden z fanów zapytał go o tę śliwkę, Mariusz nie zwlekał z odpowiedzią. - Zupa była za słona. Przemoc domowa - zażartował Pudzianowski, który oberwał pewnie w czasie jednego ze sparingów. Z kim trenuje Mariusz? Były mistrz świata strongmanów podzielił się z fanami zdjęciami ze słynnym Danielem Omielańczukiem. Jak się uczyć, to od najlepszych...

Najnowsze