Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Tomasz Radzik Mariusz Pudzianowski

FINAŁ WOŚP 2023

Mariusz Pudzianowski zdradził swój stosunek do WOŚP! Teraz już wszystko jest jasne

2023-01-28 22:21

Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy robi wiele dobrego, zbierając miliony i wspierając ludzi zmagających się z przeróżnymi problemami zdrowotnymi. Kolejny finał WOŚP już 29 stycznia. Z pewnością znów nie zabraknie dużych emocji. Za każdym razem w sieci trwa zażarta dyskusja zwolenników i przeciwników WOŚP. Głos w sobotni wieczór zabrał Mariusz Pudzianowski!

Joanna Jędrzejczyk, Jeremy Sochan, Iga Świątek i wielu, wielu innych. Gwiazdy sportu od lat wspierają WOŚP. Już w niedzielę 29 stycznia kolejny wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internauci, jak co roku, będą dyskutować i spierać się na temat organizacji Jurka Owsiaka. Zwolennicy i przeciwnicy kłócą się w sieci na temat niewątpliwej słuszności działania "najgłośniejszej orkiestry świata". Wiemy, po której stronie stoi Mariusz Pudzianowski. Ikona KSW zabrała głos w kilku słowach na swoim Facebooku.

Marcin Najman wydaje książkę. Opublikował jej fragment! Uderza w Przemysława Saletę i Agnieszkę Szulim

Pudzianowski o WOŚP. Kolejny raz zagra z orkiestrą Owsiaka

Mariusz Pudzianowski kolejny raz wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jaki sposób? Tego nie zdradził. Wiemy jednak, że "Pudzian" regularnie pomaga WOŚP i nie inaczej ma być w tym roku.

- Więc jutro powtórka - napisał Mariusz Pudzianowski pod wspólnym zdjęciem z Jurkiem Owsiakiem sprzed lat.

W komentarzach nie zabrakło wymian zdań między zwolennikami i przeciwnikami WOŚP. Co najważniejsze, większość osób wspierała głos "Pudziana". - Twój biceps jest większy niż Jurka głowa. Brawo za inicjatywę - pisał pan Szymon. - Dwóch największych strongmenów w PL - dodawał pan Denis.

Okniński wyzwany do walki! Nowa gwiazda FEN uderza w rywala po brutalnym rozbiciu Miklasza

Mamed Khalidov rozbił Mariusza Pudzianowskiego na KSW 77. Zobacz zdjęcia w galerii!

Na co zbiera WOŚP w 2023 roku?

„Chcemy wygrać z sepsą. Finał dla wszystkich – małych i dużych” – takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, który odbędzie się w styczniu 2023 roku. – Zbiórka na ulicach miast odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby – zapowiadał WOŚP.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Najnowsze