Wyciekły NIEZNANE FAKTY z życia Linkiewicz. Tede wszystko ujawnił, tego się nie spodziewaliście

2021-01-14 20:23 kkn
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram/linkimaster

Jeśli coś raz pojawiło się w Internecie, już nigdy z niego nie zginie. Wie to każdy użytkownik oraz osoby, które przekonały się, że internauci potrafią być bezlitośni. O niektórych sytuacjach przypominają nam niekiedy same aplikacje. Tak też było w przypadku znanego rapera Tede, który wyciągnął stare wiadomości od Marty Linkiewicz. Ich treść jest naprawdę zaskakująca.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu o "Linkimaster" słyszeli przede wszystkim użytkownicy Instagrama. Szybko okrzyknięto ją mianem "patocelebrytki", bo faktycznie treści, które publikowała i sposób w jaki przebiła się w mediach społecznościowych były dość... oryginalne. Obecnie jednak o Linkiewicz mogła usłyszeć nieco szersza publiczność, a to wszystko za sprawą jej występów w popularnej federacji mieszanych sztuk walki, FAME MMA.

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy! Mamy komentarz [TYLKO U NAS]

Przeszłości jednak nie da się wymazać. Potwierdza to post jaki opublikował znany raper Tede. Artysta pokazał wycinek z rozmowy między nim, a Linkiewicz właśnie. Zdjęcie zawiera w sumie trzy wiadomości. Jedna z nich od kobiety brzmi: - Witam. Proszę o usunięcie mojego zdjęcia w trybie natychmiastowym. Zdjęcie zostało zrobione oraz udostępnione bez mojej zgody. Współpracuję z prawnikiem. Dzisiaj pismo idzie do prokuratury.

Jan Błachowicz odejdzie z UFC?! Podał zaskakujący kierunek, tego nikt się nie spodziewał

Linkiewicz prosiła o usunięcie zdjęcia, na którym widać, jak wciąga biały proszek z... penisa kolegi. - Co powiesz w prokuraturze? Że to cukier puder na ku****? - odpisał jej Tede. Później raper otrzymał jeszcze jedną wiadomość od Linkiewicz. Tym razem zupełnie inną. - Hej Tede. Chcę iść jutro na twój koncert, ale bilety są wyprzedane. Poproszę 2xVIP - czytamy. Jak widać, front można zmienić bardzo szybko...

Tede
Autor: Instagram/tedef
Najnowsze