Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam miesiące! Mamy komentarz [TYLKO U NAS]

2021-01-14 18:23 RaMa
Krzysztof Diablo Włodarczyk
Autor: East News Krzysztof Diablo Włodarczyk

Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk trafił za kratki. Pięściarz odsiedzi wyrok w Warszawie i co zrozumiałe jego powrót na ring odwlecze się w czasie.

Włodarczyk po raz ostatni zaprezentował się w ringu w listopadzie 2019 roku - na gali w Zakopanem pokonał na punkty Taylora Mabikę. Potem miał problemy ze zdrowiem, przeszedł m.in. operację barku i między liny miał wrócić w pierwszym kwartale tego roku. W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o tym, że "Diablo" stoczy pojedynek z Tommym McCarthym o należący do Brytyjczyka pas mistrza Europy w wadze junior ciężkiej.

KOSMICZNE pieniądze. Fury i Joshua zarobią kokosy

Na razie te wszystkie plany się jednak zdezaktualizowały. Powód? Włodarczyk został skazany za jazdę bez prawa jazdy na pięć miesięcy i właśnie rozpoczął odsiadkę. Jeśli nie wydarzy się zatem nic nadzwyczajnego, to wyjdzie w połowie czerwca i w akcji zobaczymy go dopiero pod koniec tego roku.

- Krzysiek miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Złamał go i teraz musi swoje odsiedzieć. Trafił do aresztu na warszawskim Służewcu w ostatni piątek - powiedział nam Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza.

Zawirowań w życiu "Diablo" ostatnio było więcej. Pięściarz po wielu latach współpracy rozstał z się z trenerem Fiodorem Łapinem, pod wodzą którego sięgał po mistrzowskie pasy. Wśród tych, którzy mają go zastąpić, wymienia się Andrzeja Liczika, który aktualnie prowadzi m.in. Michała Cieślaka i Artura Szpilkę.

BULWERSUJĄCY wpis polskiego pięściarza. Atakuje kibica, którego OPLUŁ Artur Szpilka

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Najnowsze