BULWERSUJĄCY wpis polskiego pięściarza. Atakuje kibica, którego OPLUŁ Artur Szpilka

2021-01-14 15:59 kkn
Maciej Sulęcki
Autor: East News Maciej Sulęcki

Trzymanie nerwów na wodzy podczas internetowych przepychanek nie jest sztuką łatwą. W sieci, a zwłaszcza w mediach społecznościowych niemal codziennie napotykamy szydercze, czy prześmiewcze wpisy o znanych osobach. A niektórzy nie potrafią opanować wówczas emocji. Dość bulwersujące słowa na Twitterze napisał Maciej Sulęcki, który zaatakował kibica oplutego swego czasu przez Artura Szpilkę.

Media społecznościowe pełne są dziwnych, niekiedy zaskakujących treści. Zwłaszcza dotyczących znanych postaci z show biznesu, czy też świata sportu. Fani boksu na pewno kojarzą profil na Twitterze o nazwie „Ajtuj Szminka”. Osoba go prowadząca decydowała się niekiedy na kontrowersyjne, często prześmiewcze wpisy dotyczące nie tylko Artura Szpilki, ale czasami i innych zawodników, czy też dyscyplin.

Szpilka OPLUŁ kibica. Skandal na gali w Pionkach [WIDEO]

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Bokser z Wieliczki zarzucał jednak autorowi profilu, że ten obraża jego rodzinę. Doszło nawet do tego, że Szpilka na gali w Pionkach w ubiegłym roku opluł mężczyznę odpowiedzialnego za prowadzenie konta, co spotkało się z ogromnym oburzeniem fanów boksu. Konto "Ajtuj Szminka" nadal istnieje i tym razem jeden z wpisów został bulwersująco skomentowany przez innego boksera z Polski.

Conor McGregor w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. Jego rywal zapowiada KRWAWY bój i cierpienie

- Szeremeta na rewanż z Gołowkinem sobie też zasłużył. Dał mu twarde 7 rund walki, tylko 4 razy był liczony, trafił 10 razy lewym prostym na tym dystansie, brakowało tylko doświadczenia. Da sobie radę Kamil jak dostanie drugą szansę - czytamy we wpisie Ajtuja Szminki odnoszącym się do możliwego rewanżu Canelo Alvareza z Gienadijem Gołowkinem.

Artur Szpilka BOI SIĘ o własne ŻYCIE?! To, co zobaczył na tym wideo wszystko zmieniło

Szeremeta przed kilkoma tygodniami został pokonany przez mistrza z Kazachstanu i to w dość wyraźny sposób. Wpis był więc nieco prześmiewczy, co widocznie zbulwersowało Macieja Sulęckiego. - Szpila to jednak bardzo ulgowo cię potraktował.... zbyt ulgowo - napisał pięściarz. Takiej osobie, która może być idolem dla wielu młodych osób, pisanie takich rzeczy po prostu nie przystoi i nie dziwi, że inni internauci skrytykowali Sulęckiego za taką reakcję.

Najnowsze