Materla mocno wzruszony po wielkim zwycięstwie. Dziennikarka nie wytrzymała, gdy to usłyszała, mowa o żonie

2022-01-15 23:44
Michał Materla
Autor: screen/youtube.com/KSW

Michał Materla stoczył wielki pojedynek z Jasonem Radcliffem w KSW 66 i wygrał po pięknym, technicznym nokaucie. Tuż po walce, wojownik KSW udzielił wywiadu, w którym powiedział o swojej żonie. Słowa Materli bardzo poruszyły dziennikarkę, która nie mogła opanować łez. Tak wzruszających scen w trakcie gali sportów walki nie można było się spodziewać.

Michał Materla nie mógł opanować wielkiego wzruszenia po swojej walce na KSW. Polak, który zwyciężył po technicznym nokaucie z  Jasonem Radcliffem udzielił wywiadu Paulinie Klimek na oficjalnym kanale KSW. Kiedy w rozmowie pojawił się wątek żony, dziennikarka nie wytrzymała. Byliśmy świadkami niezwykle wzruszających scen.

Michał Materla miażdży Radcliffe'a. Owacja na stojąco w Szczecinie, wielka wygrana

Michał Materla o żonie. Dziennikarka i wojownik nie mogli powstrzymać emocji

W trakcie wywiadu po walce Materla dostał pytanie o swoją rodzinę, gdyż dziennikarka Paulina Klimek, rozmawiając z synem wojownika, dowiedziała się, że ten nie chciał, aby jego rodzina była z nim w trakcie szczecińśkiej gali. To co powiedział Materla o wybrance swojego serca, całkowicie odebrało mowę Klimek.

- Ogólnie to nie mówiłem o żonie, bo wiedziałem, że się wzruszy, ale naprawdę, bardzo ją kocham i ona jest takim zawodnikiem, który wchodzi ze mną do klatki i oczywiście nie ma jej ze mną, ale ostatnio żeśmy dużo przeżyli i ona jest moim wsparciem i bez niej nie byłbym tam, gdzie jestem. - powiedział Michał Materla.

Grzmoty na KSW 66. Szadziński potwornie znokautował Włocha. Co za bomby, mamy wideo

Aby zobaczyć zdjęcia Michała Materli z wyprawy na Śnieżkę, przejdź do galerii poniżej.

Dziennikarka nie mogła powstrzymać emocji. Materla wszystko skomentował

Po tym co powiedział Materla, głos Klimek całkowicie się załamał, a ona sama miała wielki problem z tym, aby opanować emocje. Dziennikarka miała wielki problem, aby ustosunkować się do wypowiedzi wojownika, a ten skomentował to w dość humorystyczny sposób. 

- Ale telenowela się zrobiła - powiedział Materla widząc reakcję prowadzącej wywiad.

Sonda
Co sądzisz o transmisjach KSW w Viaplay?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze