Mateusz Gamrot naprawił wzrok, by podbić UFC. Zdradził, kiedy planuje wrócić do klatki. Jest wstępny termin

2023-05-22 8:43

Mateusz Gamrot poinformował swoich fanów kilka dni temu, że przeszedł poważną operację. "Gamer" jest już po zabiegu wzroku i powoli może myśleć na temat potencjalnego powrotu do klatki UFC. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził potencjalny termin kolejnego występu. Nie ukrywał też, z kim chciałby się zmierzyć w najbliższej przyszłości!

Mateusz Gamrot przeszedł poważny zabieg naprawiania wzroku. Polska gwiazda organizacji UFC ma za sobą operację, która pozwoli mu po 30 latach przestać nosić okulary. - Jak poprawa efektu widzenia na macie i walce będzie taka jak w życiu codziennym to zapowiada się wersja GAMER 2.0 - twierdzi "Gamer", który znajduje się w rankingu UFC kategorii lekkiej.

Legenda polskiego sportu opowiedziała o bezdomności. Tak dziś wygląda Artur Bińkowski, słynnego "Orła Białego" znają wszyscy

Kiedy Mateusz Gamrot wróci do klatki UFC?

Mateusz Gamrot w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że musi odpocząć teraz trochę od pojedynków. Powrót do klatki planuje przed końcem roku.

- Ostatnią walkę miałem w marcu. Był to w miarę szybki powrót po 5 miesiącach. Chciałbym trochę odpocząć, by wrócić po wakacjach. Dozbroić się, dostroić moc i z wielkim przytupem wrócić do klatki na koniec roku, by zaznaczyć swoją obecność w rankingu wagi lekkiej - mówi wprost.

Polak chciałby zmierzyć się z kimś, kto znajduje się nad nim w rankingu. Z kim? tego na ten moment nie zdradza.

Oglądaj całą rozmowę z Mateuszem Gamrotem w materiale wideo.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze