Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

i

Autor: Super Express Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

Gamer szczerze o hicie

Mateusz Gamrot wprost o walce Pudzianowski - Szpilka. Nie bał się tego powiedzieć. Zwrócił uwagę na ten szczegół

2023-03-10 7:04

Pogłoski o możliwym starciu Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim krążyły w mediach od kilku dobrych tygodni. KSW zwlekało jednak z oficjalnym potwierdzeniem walki aż do teraz. Kilka dni temu stało się jasne, że Pudzian i Szpila skrzyżują rękawice i to na PGE Narodowym podczas gali XTB KSW Colosseum. O swój typ na pojedynek pokusił się Mateusz Gamrot.

KSW przygotowało dla kibiców nie lada gratkę. Już za niespełna trzy miesiące największa polska federacja MMA wróci na PGE Narodowy. Po kilku latach przerwy na trybunach znów zasiądzie kilkadziesiąt tysięcy widzów, a o wydarzeniu będzie mówił cały świat. Zwłaszcza, że KSW przygotowuje bardzo mocne zestawienia na gale XTB KSW Colosseum. Pierwszą walkę, do której dojdzie 3 czerwca, już poznaliśmy.

Gamrot o Pudzianowski - Szpilka. Wskazał swojego faworyta

Będzie nią starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Takie zestawienie było w ostatnim czasie tajemnicą poliszynela, bo bardzo dużo mówiło się, że obaj zawodnicy niebawem skrzyżują rękawice. Sam Szpilka wielokrotnie zaczepiał Pudzianowskiego w mediach społecznościowych, co było jasnym przekazem dla wielu kibiców. Ale teraz można już mówić oficjalnie o starciu Pudzianowski - Szpilka. Głos na temat walki zabrał również Mateusz Gamrot.

Były podwójny mistrz KSW, a obecnie zawodnik amerykańskiego UFC wskazał swojego faworyta do wygranej. - Myślę, że wygra w tym pojedynku doświadczenie Mariusza, które zyskał przez te wszystkie lata - powiedział Gamrot w "Kanale Sportowy" w rozmowie z Maciejem Turskim. Doświadczenie w MMA faktycznie będzie po stronie Pudzianowskiego, ale nie można zapominać, że w boksie to Szpilka ma więcej do powiedzenia.

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze