Michał Materla odszedł z organizacji KSW! Zdradził, gdzie będzie się bił

2021-04-07 18:52
Michał Materla
Autor: KSW Michał Materla

To koniec legendy! Michał Materla żegna się z organizacją KSW. "Cipao" budował historię jednej z największych federacji MMA w Europie. Na antenie programu "Oktagon Live" przyznał, że jego kontrakt wygasł. Zdradził też, dla kogo będzie bił się w tym momencie. Federacja KSW także opublikowała wymowne wpisy w swoich mediach społecznościowych.

Michał Materla rozstaje się z organizacją KSW! Legendarny polski fighter budował historię polskiego MMA i przez lata toczył pojedynki właśnie na galach Konfrontacji Sztuk Walki. Teraz jednak przyszedł czas na rozstanie. - Mistrz. Legenda. Wojownik. Dziękujemy za wszystkie lata w KSW, Michał Materla - brzmiał wpis KSW na Facebooku. Nie zabrakło wzruszających i emocjonalnych zdjęć. Te przedstawiały jego drogę na sam szczyt polskich sportów walki.

Zobacz także: Wielka gwiazda wzmacnia organizację EFM SHOW! Znamy szczegóły drugiej gali. Będzie w... Bułgarii!

- CAŁY TEAM KSW, Maciej Kawulski, Martin Lewandowski - dziękuje za te wszystkie lata! Za emocje i możliwość stoczenia 25 pojedynków. To była długa i wyboista droga, ale na końcu zostają wspaniałe wspomnienia - dodawał Materla na swoim Facebooku, przyznając, że zostawił kawałek serca w KSW. Teraz jednak ma bić się dla EFM Show!

- Na dzień dzisiejszy jestem tylko związany z organizacją EFM, więc możecie spodziewać się walk za granicą i w Polsce. Kontrakt z KSW wygasł, nie ma go - powiedział na antenie programu "Oktagon Live" Macieja Turskiego Materla. Najbliższa walka "Cipao" ma mieć miejsce w Bułgarii podczas drugiej gali EFM SHOW.

5 czerwca w Sofii Michał Materla stanie do obrony pasa mistrzowskiego organizacji. W trakcie swojej kariery stoczył 37 zawodowych pojedynków. Wygrał 29 z nich, przegrywał ośmiokrotnie. W ostatniej walce musiał uznać wyższość Roberto Soldicia.

Zobacz także: Wiadomo, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam straszne cierpienia

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze