Michał Materla szczerze o porażce z Mariuszem Pudzianowskim. Zdradził, co go zgubiło! "Zabetonowało mnie"

2022-06-23 13:03
Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut
Autor: KSW / materiały prasowe Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut

Choć od walki Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą minął już prawie miesiąc, to wciąż nie milkną echa starcia w Łodzi. Nic w tym dziwnego - Pudzianowski zaskoczył wielu ekspertów i kapitalnym prawym bitym z dołu mocno znokautował Materlę. Przegrany dopiero teraz zdradził, co go zgubiło w pojedynku z byłym strongmanem.

Pudzianowski skazywany był na pożarcie przez wielu fachowców, ale nie po raz pierwszy w karierze udowodnił, że nigdy nie można go skreślać. Praktycznie od początku pojedynku był stroną przeważająca i jeszcze przed tym efektownym nokautem kilka razy wstrząsnął rywalem.

Zresztą przyznał to sam Materla. Choć od pojedynku wypowiadał się tylko zdawkowo, to przy okazji ostatniej gali KSW 71 w Toruniu kamery uchwyciły fragment jego rozmowy z Anzorem Azhievem. Azhiev przygotowywał Pudzianowskiego do walki z Materlą, z kolei w Toruniu był w narożniku debiutującego w MMA Artura Szpilki.

Mamed Khalidov miał do przekazania bardzo ważną wiadomość! Fani KSW będą zachwyceni, to się dzieje

Mariusz Pudzianowski po znokautowaniu Materli

A że Materla i Szpilka się przyjaźnią, to ten pierwszy odwiedził kolegę w szatni i tam natknął się właśnie na Azhieva. Rozmowa obu panów znalazła się w kulisach gali udostępnionych przez KSW.

- Wszystko ok, ale ambicja cierpi. Powiem ci szczerze, że zgubiło mnie to, że się tak dobrze czułem w przygotowaniach z ciężką wagą. Sparowaliśmy w większych rękawicach, ale zgasił mnie już tym sierpem. Wtedy mnie zabetonowało - powiedział Materla Azhievowi.

Tata Denisa Załęckiego weźmie rewanż za syna po High League 3 Extra? Jasna wypowiedź Dawida Załęckiego

Trener przyznał z kolei, że spodziewał się po Materli zupełnie innej taktyki na pojedynek w Łodzi. - Myślałem, że będziesz się bardziej ruszał, straszył, bardziej będziesz chciał go wymęczyć - zdradził Azhiev.

Fragment rozmowy Materli z Azhievem od 4:20 poniższych kulisów KSW 70!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze