Michał Materla

i

Autor: Marek Zieliński / SE Michał Materla

Michał Materla znowu w KSW! Znamy datę wielkiego powrotu

2021-12-07 19:50

Wielki powrót stał się faktem! Michał Materla znowu będzie walczył dla organizacji KSW. Po nieudanym projekcie EFM SHOW, szczecińska ikona MMA jest z powrotem zawodnikiem największej organizacji w Polsce. Poznaliśmy datę ponownego wejścia do klatki KSW w jego wykonaniu. W ringu pojawi się nie tylko Michał Materla, ale także Tomasz Narkun czy Rafał Moks.

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim (23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) a Borysem Mańkowskim (22-8-1, 3 KO, 8 Sub). Ponadto w Netto Arenie do okrągłej klatki wejdzie również cała plejada reprezentantów lokalnego klubu Berserkers Team na czele z mistrzem kategorii półciężkiej, Tomaszem Narkunem (18-4, 3 KO, 14 Sub) oraz powracającym do KSW, Michałem Materlą (30-8, 10 KO, 13 Sub). W Szczecinie pojawią się również Tomasz Romanowski i Rafał Moks.

NIE PRZEGAP! Niespodziewane słowa szefa KSW o Mamedzie Khalidovie. Od wielu lat zaskakuje, jest niedoceniany

KSW: Materla wraca w Szczecinie

Michał Materla powraca do KSW po ponad rocznej przerwie. Bersekrer ma na koncie najwięcej walk spośród wszystkich zawodników w historii organizacji. Szczecinianin już 25 razy wchodził do białego ringu i okrągłej klatki KSW. Ostatnio kibice oglądali byłego mistrza kategorii średniej podczas gali KSW 56, kiedy to spotkał się z czempionem dywizji półśredniej, Roberto Soldiciem. Materla w KSW wygrywał między innymi z Aleksandarem Iliciem, Damianem Janikowskim, Martinem Zawadą, Paulo Thiago, Rousimarem Palharesem, Antonim Chmielewskim, Tomaszem Drwalem, Jayem Silvą, Kendallem Grove’em, Mattem Horwichem i Krzysztofek Kułakiem.

SOLDIĆ KOMENTUJE WALKĘ Z MAMEDEM KHALIDOWEM NA KSW 65

KSW 66: Kto jeszcze wystąpi w Szczecinie?

Tomasz Romanowski ma na koncie trzy pojedynki w okrągłej klatce KSW. Reprezentant Berserkers Team zwyciężył przez efektowny nokaut z Aleksandarem Rakasem oraz decyzją z Ionem Surdu. „Tommy” dał się poznać szerszej publiczności w programie „Tylko Jeden”. Po zwycięskich bojach z Mariuszem Radziszewskim i dwukrotnie z Marcinem Krakowiakiem wygrał reality show i zgarnął główną nagrodę.

Innym Berserkerem, który po przerwie powróci do KSW, będzie Rafał Moks. „Kulturysta” ostatni raz walczył dla KSW w maju 2016 roku. 35-latek ze Szczecina na gali KSW 35 pokonał przez decyzję Roberta Radomskiego. Specjalista od poddań w klatce i białym ringu KSW mierzył się także między innymi z Aslambekiem Saidovem, Danielem Acacio, Marcinem Naruszczką oraz Borysem Mańkowskim.

NIE PRZEGAP! "Balboa" przed finałem Gromdy: Kasa schodzi na drugi plan, zwycięstwo z "Maximusem" da mi chwałę! [TYLKO U NAS]

Walka o pas kategorii lekkiej: Marian Ziółkowski (23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

Walka o pas kategorii półciężkiej: Tomasz Narkun (18-4, 3 KO, 14 Sub) vs TBA

  • Michał Materla (30-8, 10 KO, 13 Sub) vs TBA
  • Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) vs TBA
  • Rafał Moks (11-8, 9 Sub) vs TBA
Sonda
Kto wygra walkę Ziółkowski vs Mańkowski na KSW 66?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze