Vlog Andrzeja Kostyry

Mirosław Okniński wytknął to Mariuszowi Pudzianowskiemu. Nazwał go złotówą. Ujawnił anegdotę sprzed lat

2022-10-11 17:33

Trener Mirosław Okniński potrafi się barwnie wypowiadać i jest jedną z najciekawszych postaci w świecie sportów walki. W ostatnim odcinku vloga Andrzeja Kostyry prekursor polskiego MMA wypowiedział się na temat starcia Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem, które zaplanowane jest na galę XTB KSW 77 w Gliwicach. Dziennikarz "Super Expressu" zapytał, czy Okniński mógłby pomóc któremuś z nich w przygotowaniach. W odpowiedzi przypomniał interesującą anegdotę.

Mariusz Pudzianowski czy Mamed Khalidov? Kto okaże się lepszy na gali XTB KSW 77? Odpowiedź na to pytanie poznamy tydzień przed Wigilią w Gliwicach. A co sądzą eksperci ze świata sportów walki? W najnowszym odcinku vloga Andrzeja Kostyry gościem był Mirosław Okniński. Prekursor polskiego świata mieszanych sztuk walki zdradził swój typ. I jak większość środowiska MMA postawił na Mameda Khalidova, mimo ostatniej sensacji, którą sprawił Mariusz Pudzianowski.

Mirosław Okniński wytknął to Mariuszowi Pudzianowskiemu. Nazwał go "złotówą"

Mirosław Okniński słynie z barwnego języka i nie boi się odważnych wypowiedzi. Andrzej Kostyra spytał trenera, czy ten wyobrażałby sobie poprowadzić Pudzianowskiego do walki. Przypomnijmy, że obecny sztab trenerski "Pudziana" nie zrobi tego do walki z Mamedem z powodu na bliskie powiązania z ikoną organizacji KSW.

- Mamed i Pudzian to są zawodnicy u schyłku kariery. Myślę, że mogę pomóc ludziom takim jak Szymon Kołecki. Osobom myślącym, układającym taktykę i szczegóły. Mamed Khalidov ma błysk i on działa "widzę-robię". Nie działa według planu, który ustalają trenerzy - powiedział wprost Okniński.

Łukasz "Juras" Jurkowski wróci do klatki na pozasportową walkę? "Doszliśmy do porozumienia"

Trener MMA nie ukrywa, że Pudzianowski lubi działać po swojemu i mógłby się na to zgodzić, gdyby otrzymał duże pieniądze od byłego podopiecznego. Twierdzi jednak, że nie jest to możliwe. Przytoczył anegdotę z przeszłości.

- Z Pudzianowskim jest tak, że niby trenerzy ustalają plan, a on i tak ma swój plan. Czy bym się podpisał? Jakby Mariusz położył walizkę pieniędzy. Ale Mariusz jest oszczędny i skąpy. Jak mówiłem mu bierz trenera od boksu za 50 zł za godzinę, a on mówił, że ma za 35 zł. Nie chciałbym z nim już pracować, bo mi się to nie opłaca finansowo. Całe życie dokładałem do interesu, robiłem sport (...) Mariusz to złotówa i to wszystko. Nie chciałbym z nim pracować - dodał Okniński.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?

Kiedy gala KSW 77? Kiedy walczą Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski?

XTB KSW 77 to ostatnia tegoroczna gala organizacji KSW. Największa polska federacja przygotowała wielkie wydarzenie na ten dzień. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. KSW 77 zaplanowane jest na 17 grudnia w Gliwicach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze