Artur Szpilka

i

Autor: Marek Zieliński / SE Artur Szpilka

wszystko pokazał

Na te wieści od Artura Szpilki fani czekali z niecierpliwością! Nie ma mowy o pomyłce, wszystko pokazał na nagraniu

2023-07-27 7:43

Od czasu ostatniej walki Artura Szpilki, która miała miejsce na historycznej gali XTB KSW Colosseum 2 mięło już kilka tygodni. W tym czasie pięściarz m.in. odpoczywał i cieszył się letnimi miesiącami, ale jak można wnioskować z jego najnowszych relacji w mediach społecznościowych, jego kolejna walka zbliża się wielkimi krokami. "Szpila" wrócił bowiem na matę, gdzie już na starcie czekało go przykre doznanie.

Ostatnie miesiące upłynęły Arturowi Szpilce przede wszystkim pod znakiem przygotowań do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Aby jak najlepiej przygotować się do starcia na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonać "Pudziana", pięściarz musiał sporo poświęcić, jednak opłacało się. Gdy Szpilka wychodził z oktagonu jako zwycięzca, mógł on skupić się na wakacjach i zasłużonym odpoczynku, z którego korzystał pełną piersią. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że już niebawem znów przyjdzie nam oglądać walkę z udziałem pięściarza. Wszystko przez jego relacje w mediach społecznościowych. 

Artur Szpilka pokazał specjalne nagranie. Na te wieści czekali fani gwiazdor KSW, coś się szykuje

Na Instagram Stories Artura Szpilki pojawiły się bowiem nagania z sali treningowej, gdzie uczestniczył on w pierwszych zajęciach po przerwie urlopowej. Niestety, nie zakończyły się one dla niego najlepiej. - Pierwsze sparingi, ostatnia runda i palec w oko, nie?! MMA panowie. Kurde, normalnie palec w oko cały… - relacjonował Szpilka w sieci pokazując swoją twarz do kamery. 

Na te wieści od Artura Szpilki fani czekali z niecierpliwością! Nie ma mowy o pomyłce, wszystko pokazał na nagraniu

Na razie nie jest wiadome, z kim miałby zmierzyć się w swojej kolejnej walce Artur Szpilka. Niemal pewnym jest, że starcie będzie miało miejsce na jednej z przyszłym gal organizowanych przez federację KSW i można spodziewać się, że dojdzie do niego jeszcze w tym roku. W ostatnim czasie mówiło się o tym, że wreszcie miałoby dojść do starcia Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem, które zostało odwołane z powodu kontuzji pięściarza. 

Sonda
Czy Artur Szpilka zostanie w przyszłości mistrzem KSW?
Artur Szpilka na treningu

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka na treningu
Najnowsze