Napakowany jak kabanos król Instagrama postawił MILIONY na walkę McGregora. Przegrał w 40 sekund

2020-01-20 15:52 JWa
Dan Blizerian
Autor: Instagram / danblizerian Dan Blizerian

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mężczyzn na Instagramie. Swoją sławę zdobył dzięki zamiłowaniu do kobiet i pokera. Dan Blizerian wzbudza tyle samo zachwytów, co i kontrowersji. Po raz kolejny błysnął w miniony weekend przy okazji głośnej walki Conora McGregora w UFC. Irlandczyk zmierzył się z Donaldem Cerrone. Blizerian postawił fortunę na przeciwnika "Notoriousa" i z kasą pożegnał się po... 40 sekundach.

Dan Blizerian na swoim Instagramie zgromadził dotychczas prawie 30 milionów obserwujących. Nieprawdopodobnie napakowany mężczyzna jest jednym z najbardziej popularnych użytkowników tego serwisu społecznościowego. Swoją sławę zawdzięcza zamiłowaniu do hazardu i pięknych kobiet. Takich materiałów na profilu specjalnie szukać nie trzeba. W sobotę jednak Blizerian udowodnił, że jest fanem sportu. Z wypiekami na twarzy czekał na starcie MMA federacji UFC, w którym Conor McGregor walczył z Donaldem Cerrone. Nie byłby sobą, gdyby nie połączył tego z pieniędzmi. Wrzucił fotkę, na której przedstawił kwotę, jaką postawił na zwycięstwo Cerrone.

Sam Dan Blizerian nie podał dokładnej kwoty, jaką postawił na porażkę McGregora, ale czujni internauci szybko wzięli się do liczenia. Według ich szacunków, na stole leżało przeszło 900 tysięcy dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę 3,5 miliona złotych! Z pieniędzmi pożegnał się bardzo szybko, ponieważ irlandzki wojownik odniósł zwycięstwo po zaledwie 40 sekundach walki. Gdyby jednak wszystko poszło po myśli Blizeriana, to zbiłby wielką fortunę - kurs na Cerrone wynosił bowiem 3,5.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Everybody was kung foo fighting Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)
Najnowsze