PRZERAŻAJĄCA kontuzja pięknej bramkarki. Pokazała DRASTYCZNE ZDJĘCIA

2020-01-20 15:30 KG
Frances Kitching
Autor: Instagram/frankitching98 Frances Kitching

Sport kontaktowy bywa drastyczny w skutkach. Przekonała się o tym zawodniczka Liverpoolu - Fran Kitching, którą spotkał ostatnio ogromny pech. Podczas treningu bramkarka doznała koszmarnej kontuzji i opuściła mecz swojej drużyny. Na swoim Instagramie odważyła się pokazać światu co się jej przytrafiło. Fani są w szoku!

We wtorek 14 stycznia na treningu zawodniczek Liverpoolu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Podczas jednej z akcji, bramkarka Frances Kitching została uderzona butem w głowę, co skończyło się głębokim rozcięciem na czole zawodniczki. Oczywiście nie odbyło się bez szwów. Ze względu na uraz 21- latka nie mogło towarzyszyć swoim koleżankom w wygranym 1:0 meczu z Bristol City. Po kilku dniach od pechowego treningu odważyła się pokazać się swoim fanom. Na Instagramie dodała wymowny wpis, na którym widać jak mocno oberwała Angielka.

 Kitching wytłumaczyła swoją nieobecność na meczu i podzieliła się swoimi wrażeniami nt. urazu. - Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to najgorsza kontuzja jaką miałam jako bramkarka. Po wielu obrzękach i bólu czuje się jednak dużo lepiej i myślę o powrocie. Na razie jednak z domu mocno trzymam kciuki za moje dziewczyny! - napisała w poście. Fani byli w szoku gdy zobaczyli potworną ranę na twarzy pięknej piłkarki. Oczywiście w komentarzach mocno ją wspierają i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

Najnowsze