OKROPNY wypadek gwiazdy futbolu. Rozbiła auto warte prawdziwy majątek! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-01-20 13:25 MD
Rozbity samochód Sergio Romero
Autor: Twitter / MacckkUTD Rozbity samochód Sergio Romero

Nowy tydzień rozpoczął się fatalnie dla rezerwowego bramkarza Manchesteru United, Sergio Romero. Argentyńczyk w drodze na trening do ośrodka swojego klubu rozbił warte fortunę Lamborghini. Zdjęcia pokazują, że zderzenie było naprawdę mocne i piłkarz musi docenić fakt, że wyszedł z tego wszystkiego cało.

Jeszcze w niedzielę wieczorem gracz z Ameryki Południowej przebywał wraz ze swoją drużyną w Liverpoolu, gdzie pełnił funkcję zmiennika Davida De Gei w ligowym pojedynku z Liverpoolem. "Czerwone Diabły" nie sprawiły sensacji i zgodnie z przewidywaniami poległy na Anfield Road. Choć długo prowadzenie gospodarzy było minimalnie i los spotkania mogła odwrócić pojedyncza akcja, to w samej końcówce miejscowi podwyższyli na 2:0 i pewnie wygrali spotkanie.

Romero na murawie się nie pojawił, tak jak i ani razu w obecnym sezonie Premier League, ale obecnie z pewnością nie stanowi to dla niego największego problemu. Niespełna 33-letni zawodnik w drodze na trening rozbił bardzo cenne Lamborghini. Jak wyliczają dziennikarze "The Sun", włoski samochód wart jest 170 tysięcy funtów, a więc w przeliczeniu niespełna milion złotych! Na szczęscie choć zdjęcia i filmy z miejsca wypadku wyglądają groźnie, to piłkarzowi nic się nie stało.

Na pierwszy rzut oka auto warte fortunę wydaje się być w stanie wyłącznie do kasacji. Piłkarz na pewno w tym nieszczęściu może jednak odnaleźć duży uśmiech losu - tak strasznie wyglądające zdarzenie mogło się skończyć dużo gorzej niż tylko rozstaniem z samochodem. Najważniejsze, że zawodnik zachował pełne zdrowie.

Najnowsze