Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

i

Autor: Instagram Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Gorące zdjęcie

Narzeczona Szpilki zrobiła sobie wielki tatuaż na pupie! Z jej pośladków patrzą wielkie oczy, odważysz się w nie spojrzeć?

2024-02-11 11:45

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka stanowią nie tylko świetnie rozumiejącą się parę, lecz także jeden z najbardziej charyzmatycznych związków w świecie polskiego sportu. Pięściarz i jego narzeczona słyną m.in. z zamiłowania do tatuaży. Jedno z ostatnich zdjęć pokazuje, że pasja ta jest naprawdę silna. Ciała dwójki są już niemal całe ozdobione, a u Kamili Wybrańczyk nie ostały się nawet... pośladki!

Jeszcze kilka dni temu Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka cieszyli się wspólnymi chwilami na zimowych wakacjach. Para wybrała jako kierunek urlopowy dość modny Egipt. Mogli tam liczyć na ciepło, słońce i fantastyczną atmosferę. Dobra pogoda pozwoliła im eksponować tatuaże, którymi pokryte są w zasadzie całe ciała sportowej pary. Zarówno Artur Szpilka, jak i Kamila Wybrańczyk uwielbiają tego rodzaju sztukę i chętnie oddają swoje części ciała profesjonalistom. Nie mają w zasadzie w tym ograniczeń! Wygląda na to, że na Kamili Wybrańczyk nie ma już nawet miejsca na kolejne prace. Narzeczona Szpilki wytatuowała sobie nawet... pośladki.

Kamery przyłapały Kamila Glika! Reprezentant Polski i Mateusz Borek nie mogli sobie tego odmówić

Wielki tatuaż na pośladkach Kamili Wybrańczyk

Wybranka serca Artura Szpilki musiała się na pewno sporo nacierpieć dla takiego efektu. Na jej rękach oraz plecach nie ma nawet centymetra wolnej przestrzeni, a kolejne wyrazy sztuki artystycznej uwydatniają poprzednie. Szczególnym miejscem wydają się jednak pośladki. Na połowie pupy Kamili Wybrańczyk możemy zobaczyć kwiatki, a z drugiej patrzą... wielkie oczy. U Szpilki wcale nie jest luźniej. Jego plecy stały się prawdziwym dziełem sztuki dla miłośników tatuaży.

"Ferrari" kończy z freak-fightem! Ma wielki żal do wydarzeń na FAME, to już koniec kariery?

Polakom zaparło dech w piersiach

Przepełnione miłością zdjęcie bardzo szybko znalazło uznanie w oczach rodaków i rodaczek. Na Instagramie posypała się prawdziwa lawina komentarzy i to pozytywnych komentarzy! "Ale sztuka... na ciele!" - napisała jedna z fanek. "Cudowna miłość" - chwaliła inna z obserwujących. "Kurde ten tatuaż u Szpili na plecach to taki za******y, że sam bym sobie taki zrobił" - przyznał szczerze wierny fan znanej ze sportów walki pary.

Listen on Spreaker.
Najnowsze