Nie uwierzycie co zrobiła Marta Linkiewicz. Zrzuciła ubrania i... się zaczęło! Spadniecie z krzeseł, mamy półnagie zdjęcie

2021-11-15 11:11

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć po raz kolejny swoich fanów. Gwiazda Fame MMA, która słynie z kontrowersji, postanowiła zrzucić ubrania i się sfotografować. Sama celebrytka nie była jednak zupełnie naga, ponieważ znalazła dość ciekawy sposób na okrycie swojego ciała. Będziecie zaszokowani, czegoś takiego w wykonaniu Linkimaster jeszcze nie było!

Marta Linkiewicz po raz kolejny zadziwiła opinię publiczną. Gwiazda Fame MMA, która słynie z kontrowersji i przełamywania obyczajowego tabu, postanowiła pokazać swoje wdzięki. Półnagie zdjęcie celebrytki wywołało wielkie emocje, szczególnie dlatego, że do osłonięcia swojego ciała znalazła dość ciekawe przedmioty. Takiego zachowania Linkiewicz nie można było się spodziewać.

Jerzy Dudek szczerze o Mattym Cashu. Nie może tego ukryć, zwrócił uwagę na ważne szczegóły

Marta Linkiewicz szokuje. Gwiazda uwielbia półnagie zdjęcia

O tym, że Marta Linkiewicz uwielbia wzbudzać kontrowersje i szokować swoich fanów, nie trzeba przekonywać nikogo. Media społecznościowe gwiazdy federacji freak-fight są pełne wyjątkowo odważnych fotografii celebrytki, na których ona sama nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Sama gwiazda zapewne zdaje sobie sprawę, jakie emocje wzbudza, gdyż co chwila jesteśmy świadkami pokazywania coraz to gorętszych fotografii. Tym razem, celebrytka rozebrała się do zdjęcia, jednak znalazła dość ciekawy sposób na ukrycie swoich wdzięków. Trzeba przyznać, że czegoś takiego sami nie mogliśmy się spodziewać.

Jose Mourinho mógł trenować Roberta Lewandowskiego? Prawda wyszła na jaw, było naprawdę blisko

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, które pokazuje na mediach społecznościowych, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz szokuje. Nie uwierzysz, w co ukryła ciało

Na najnowszej fotografii, Marta Linkiewicz pokazała swoje półnagie ciało, ukryte w pasach zdobytych na galach walki. Jak widać, celebrytka pracuje nad formą na nadchodzące Fame MMA, ponieważ pas tej federacji też zawisł na jej ciele. Jak sama Linkiewicz przyznaje, jest w świetnej formie i cały czas się rozwija. Czy w trakcie najbliższej gali pokaże klasę w walce?

- Uzależniona od rozwoju - podpisała swoje najnowsze zdjęcie Marta Linkiewicz, prężąc muskuły.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze