Robert Lewandowski, Jose Mourinho

i

Autor: East News Robert Lewandowski, Jose Mourinho

Jose Mourinho mógł trenować Roberta Lewandowskiego? Prawda wyszła na jaw, było naprawdę blisko

2021-11-15 9:52

Jose Mourinho mógł kierować drużyną Roberta Lewandowskiego? Jak zdradził Karl-Heinz Rummenigge, Portugalczyk był kilka lat temu przymierzany do roli pierwszego szkoleniowca drużyny z Bawarii, a do nawiązania współpracy zabrakło naprawdę niewiele. Czy były szkoleniowiec Porto, Interu i Chelsea odmieniłby grę kapitana reprezentacji Polski?

Jose Mourinho i Robert Lewandowski mogli razem pracować? Okazuje się, że kilka lat temu na Allianz Arenie głośny był temat zatrudnienia Portugalczyka na stanowisku opiekuna Bayernu Monachium, co przyznał Karl Heinz Rummenigge w rozmowie z "Rai Sport". Okazuje się, że na przeszkodzie w zawiązaniu współpracy zadecydował jeden szczegół.

Jerzy Dudek szczerze o Mattym Cashu. Nie może tego ukryć, zwrócił uwagę na ważne szczegóły

Jose Mourinho trenerem Roberta Lewandowskiego? Portugalczyk był blisko Bayernu

Sam Rummenigge, w rozmowie z Rai Sport przyznał, że temat Mourinho w Bayernie istniał, jednak klub ostatecznie nie zdecydował się na zatrudnienie Portugalczyka, szukając szkoleniowca o innej charakterystyce i profilu. Rozmowy były jednak bardzo zaawansowane, bo sam szkoleniowiec miał już szukać samolotu do Niemiec.

- Kilka lat temu Jose Mourinho był dla nas kandydatem. Chciał nawet przyjechać do Niemiec, aby trenować Bayern. Zdecydowaliśmy jednak, że trener o innym profilu i cechach będzie bardziej odpowiedni dla klubu - przyznał Karl Heinz Rummenigge w rozmowie z włoskimi mediami.

Szalone zachowanie Novaka Djokovicia! Tak świętował awans Serbii na mundial, mamy nagranie

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego odbierającego nagrodę Złotego Buta, przejdź do galerii poniżej.

Bayern postąpił słusznie? Kariera Mourinho zaczęła zwalniać

Możliwe, że decyzja o braku zatrudnienia Mourinho była słuszna, zważając na fakt, jaki regres zrobił szkoleniowiec. Po nieudanych przygodach z Manchesterem United i Tottenhamem Portugalczyk zdecydował się objąć AS Romę i jak na razie drużyna z Rzymu daleka jest od czarowania, gdyż zajmuje ledwo szóste miejsce w tabeli Serie A.

 - Osobiście zawsze ceniłem Mourinho. Mam nadzieję, że poradzi sobie w AS Romie - powiedział Rummenigge.

Sonda
Czy Jose Mourinho pasowałby do Bayernu Monachium?
Lewandowski skontrolował swoją restaurację "Nine's" tuż przed otwarciem
Najnowsze