Novak Djoković

i

Autor: East News Novak Djoković

Szalone zachowanie Novaka Djokovicia! Tak świętował awans Serbii na mundial, mamy nagranie

2021-11-15 8:41

Cała Serbia pogrążyła się w wielkiej radości po awansie kadry narodowej na mistrzostwa świata w Katarze. Przypomnijmy, że drużyna z Bałkanów, wygrywając z Portugalią, zapewniła sobie udział na turnieju w Katarze. Tak radosną chwilę postanowił skomentować Novak Djoković, który wprost nie mógł opanować euforii. Nagranie świętującego tenisisty stało się prawdziwym hitem internetu.

Reprezentacja Serbii sprawiła wielką niespodziankę, pokonując Portugalczyków, co dało drużynie z Bałkanów bezpośredni awans do mundialu w Katarze. Swojej radości z awansu rodaków na turniej nie mógł ukryć Novak Djoković, który pokazał na mediach społecznościowych, jak bardzo cieszy się z tego niespodziewanego wydarzenia. 

Duże problemy Wojciecha Szczęsnego? Władze Juventusu szykują wielki transfer, gwiazdor wygryzie Polaka?

Reprezentacja Serbii pokonała Portugalię. Niespodziewany awans na mistrzostwa świata

Mimo że Portugalia była wielkim faworytem starcia z Serbami i to ona, zdaniem ekspertów, miała bez najmniejszych problemów awansować na mistrzostwa świata, to wiadomo było, że zawodnicy z byłej Jugosławii nie odpuszczą i będą do ostatnich chwil walczyć o swoje. Sensacja stała się faktem dopiero pod koniec spotkania, kiedy to napastnik Fulham FC - Aleksandar Mitrović skierował piłkę do siatki i sprawił swój kraj w wielką euforię. Radości nie mógł powstrzymać legendarny tenisista, Novak Djoković, który nagrał swoją szaloną reakcję na mediach społecznościowych. Serb krzyczał, śpiewał i machał rękoma, będąc niezwykle dumnym z sensacji wyrządzonej przed rodaków.

Jerzy Dudek szczerze o Mattym Cashu. Nie może tego ukryć, zwrócił uwagę na ważne szczegóły

Aby zobaczyć zdjęcia Novaka Djokovicia z żoną, przejdź do galerii poniżej.

Serbia awansowała na mundial. Czy pójdzie jej lepiej, niż w trakcie ostatnich podejść?

Awans Serbii na mistrzostwa świata w Katarze jest dopiero trzecim od czasu rozpadu Jugosławii. W trakcie pierwszego podejścia tj. w trakcie mundialu w RPA Serbowie zajęli ostatnie miejsce w grupie, wygrywając zaledwie jedno spotkanie z Niemcami. Osiem lat później, na czempionacie świata w Rosji, drużyna z Bałkanów ponownie zakończyła swoją grę na fazie grupowej, wygrywając wyłącznie z Kostaryką. Czy tym razem będzie lepiej?

Sonda
Czy Serbia będzie rewelacją mistrzostw świata w Katarze?
Mariusz Fyrstenberg: Hurkacz urósł o dwa metry. Każdą minutę dnia myśli o tenisie [Super Raport]
Najnowsze