chudnie przed walką

Niepojęte, jak Marcin Najman wygląda przed walką z Jackiem Murańskim! "El Testosteron" pokazał się bez koszulki

2023-01-31 9:28

Kiedy ogłoszona została walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim na HIGH League 6, "El Testosteron" zapowiedział, że zamierza sporo schudnąć. Częstochowianin chciałby dojść do 100 kilogramów, a już teraz pochwalił się, jak wygląda bez koszulki. Jak widać na opublikowanym przez niego zdjęciu, idzie mu całkiem nieźle. Do walki pozostało co prawda jeszcze kilka tygodni, ale forma Marcina Najmana już teraz może wielu zaskoczyć.

Emerytura nie grozi w najbliższym czasie Marcinowi Najmanowi, który po walce z Pawłem Jóźwiakiem natychmiast wziął się za przygotowania do kolejnego starcia, które będzie miało miejsce na HIGH League 6. "El Testosteron" rzetelnie przychodzi do przygotowań przed walką z Jackiem Murańskim i zgodnie z zapowiedzią zrzuca zbędne kilogramy, aby w klatce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Efektami swojej pracy postanowił pochwalić się na Instagramie pozując przed lustrem bez koszulki. 

Marcin Najmana pokazał się bez koszulki przed walką z Jackiem Murańskim! Niewiarygodne, jak "El Testosteron" wygląda przed HIGH League 6

Obecnie Marcin Najman znajduje się w Zakopanem na obozie, gdzie szlifuje formę do walki z Jackiem Murańskim, a motywację ma przecież ogromną. W grę wchodzi nie tylko pokonanie "Starego Murana". "El Testosteron" musi bowiem wytrzymać w kletce co najmniej jedną pełną rundę, aby zgarnąć wypłatę. Dlatego właśnie częstochowianin rzetelnie przygotowuje się do walki. Przed HIGH League chciałby ważyć ok. 100 kilogramów i wszystko idzie w tym właśnie kierunku, co potwierdza jego zdjęcie bez koszulki. Zobaczcie, jak Marcin Najman wygląda przed walką z Jackiem Murańskim, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra walką Najman - Muran?
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 30.01
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze