Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

Potrzebna była odwaga

Niewiarygodne, na co zdecydował się Mamed Khalidov. Ciarki przechodzą od samego patrzenia, nagranie dla odważnych

2022-12-04 12:41

Mamed Khalidov już za dwa tygodnie wróci do klatki KSW. Po rocznej przerwie na legendę polskiego MMA czeka kolejna wielka walka. Jego rywalem będzie Mariusz Pudzianowski i wielu fanów z niecierpliwością czeka na to starcie. Khalidov mocno hartuje swój organizm, co pokazuje ostatnie nagranie opublikowane w mediach społecznościowych. Na taki krok zdecydowałoby się niewielu.

Mamed Khalidov to bez dwóch zdań największa postać polskiego MMA. 42-latek stoczył wiele historycznych pojedynków i zachwycał publiczność. Dzięki temu mnóstwo fanów wyczekiwało kolejnych jego walk. Teraz musieli się uzbroić w cierpliwość, bo Khalidov przez rok nie walczył. Wszystko za sprawą potwornego nokautu, jakiego doznał w starciu z Roberto Soldiciem.

Mamed Khalidov nurkował w lodowatej wodzie. Nagranie wywołuje ciarki

Chorwat jednym lewym sierpowym wręcz zmasakrował twarz Khalidova. Lekarze musieli operować 42-latka i w pewnym momencie wydawało się, że będzie zmuszony zakończyć karierę. Khalidov się jednak nie poddał i równo rok po porażce z Soldiciem wróci do klatki. Tym razem jego rywalem będzie Mariusz Pudzianowski i będzie to jedna z największych walk w historii KSW. Biletów na wydarzenie w Gliwicach nie ma już od dawna, a emocje rosną z każdym dniem. Obaj zawodnicy są na finiszu przygotowań do pojedynku. Khalidov mocno hartuje swoje ciało, o czym świadczy nagranie, które pojawiło się na jego profilu w mediach społecznościowych. Na filmie widzimy, jak zawodnik zanurza się w lodowatej wodzie. - Morsowanie musi być. Początki zawsze są ciężkie w tym życiu - powiedział legendarny wojownik. Na takie nurkowanie zapewne wiele osób by się nie zdecydowało, ale czego nie robi się dla jak najlepszego przygotowania do pojedynku.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Mamed Khalidov PIERWSZY RAZ o walce z Pudzianowskim

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze