Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Szał w komentarzach

Mariusz Pudzianowski zalany komentarzami rozmarzonych fanek. Jedna fotka Pudziana roztopiła kobiece serca

2022-12-02 10:39

Mariusz Pudzianowski od lat jest wzorem dla wielu sportowych amatorów oraz zawodowców. Jego etos pracy jest już legendarny, a słowa „samo nic się nie zrobi” wyryły się w głowie fanów nie mniej niż „to by nic nie dało”. Zawodnik KSW ma jednak wielką rzeszę fanów nie tylko wśród mężczyzn, ale także i kobiet. Niedawno Mariusz Pudzianowski udostępnił na Instagramie zdjęcie, pod którym pojawiła się masa komentarzy od kobiet zachwyconych sylwetką siłacza.

Mariusz Pudzianowski swoją legendę buduje od wielu lat – najpierw jako strongman, który zapisał na swoim koncie masę rekordów, a później jako zawodnik MMA. Wielu fanów podziwia także jego osiągnięcia biznesowe – Pudzianowski nie przehulał zarobionych pieniędzy, inwestując je w różne przedsięwzięcia, a co więcej, sam angażuje się także w pracę i na bieżąco dogląda swoich biznesów. Przed „Pudzianem” teraz największe wyzwanie w karierze zawodnika MMA – na gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach, były strongman stanie do walki z inną legendą KSW, Mamedem Khalidovem. Przygotowania do walki idą pełną parę, a Pudzianowski chętnie relacjonuje to na swoim Instagramie. Tym razem wrzucił zdjęcie prosto z treningu, na którym zaprezentował się od pasa w górę bez koszulki, eksponując naprężone mięśnie. Wiele fanek nie mogło się oprzeć przed wychwalaniem postury swojego ulubieńca.

Mariusz Pudzianowski zachwycił fanki. Jedną fotką rozgrzał towarzystwo

Mariusz Pudzianowski bez koszulki nie jest raczej rzadkim widokiem. Przecież jako strongman często rywalizował w gorących miejscach, gdzie niemal nie dało się wytrzymać w górnej części odzieży. Jako zawodnik MMA także walczy przecież z odsłoniętym torsem. Jednak odpowiednio zapozowane zdjęcie potrafi zrobić różnicę, co widzimy właśnie na profilu „Pudziana” na Instagramie. Wydawałoby się, że Pudzianowski udostępnił zdjęcie jak każde inne, ale najwyraźniej bardzo przypadło ono do gustu płci pięknej.

Pod zdjęciem Mariusza Pudzianowskiego pojawiło się wiele komentarzy z kont zdających się należeć do kobiet. „Czuję się od razu bezpieczniej oglądając takie zdjęcia. Jak to blondyneczka w trudnym, zimnym kraju, muszę sobie jakoś dodać otuchy, to oglądam”, „Do schrupania pan jest”, „przystojny i seksowny”, „o kurczę, u lala”, „Wyglądasz apetycznie” - to tylko część wpisów pod postem „Pudziana” od zachwyconych fanek.

A w galerii poniżej zobaczycie Pudziana w stroju... strażaka!

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze