Nieznane ZDJĘCIE Mariusza Pudzianowskiego z przeszłości trafiło do sieci. Wywołało duże PORUSZENIE

2020-06-07 11:05 DaO
Mariusz Pudzianowski
Autor: East News Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski od wielu lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych sportowców w Polsce. Były strongman, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki kibiców ujmuje nie tylko wielkimi osiągnięciami sportowymi, ale również swoim stylem bycia. Pudzian jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami mnóstwem zdjęć. Również tymi z przeszłości.

Ciężko znaleźć drugiego takiego sportowca, który cieszyłby się tak wielką sympatią ze strony kibiców jak Mariusz Pudzianowski. Zawodnik z Białej Rawskiej największe sukcesy odnosił jako strongman. Zgarniał tam medal za medalem. Warto jednak pamiętać, że Pudzian w przeszłości swoich sił próbował również w rugby, o czym wie mniejsze grono jego fanów.

BRUTALNY nokaut na gali UFC. Zawodnik padł NIEPRZYTOMNY po jednym ciosie [WIDEO]

Obecnie Pudzianowski związany jest z federacją KSW, gdzie również pokazuje się z dobrej strony. Wszystkie te dyscypliny, które w przeszłości, albo aktualnie uprawia 43-latek wymagają znakomitego przygotowania fizycznego. Pudzian od zawsze był świetnie wysportowany i jego budowa ciała mogła robić wrażenie. Przejście do MMA wymagało jednak zmiany w treningu.

Joanna Jędrzejczyk żartuje ze swojej POTWORNEJ kontuzji. "Wyglądałam jak zombie"

Na początkach przygody z mieszanymi sztukami walki musiał zmniejszyć tkankę mięśniową, która paradoksalnie była obciążeniem. To, że było czego się "pozbywać" można zauważyć na ostatnim zdjęciu, jakie opublikował Pudzianowski. Fotografia z prywatnego albumu przedstawia pierwsze chwile w MMA. Zdjęcie wywołało spore poruszenie na Instagramie. Większość fanów komplementowała Pudziana za niebywałą sylwetkę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze