Norman Parke

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 Norman Parke

Znów będzie ciekawie!

Norman Parke przekazał świetną wiadomość! Fani Irlandczyka będą zachwyceni, to miało się już nie wydarzyć

2022-10-27 11:13

Norman Parke z pewnością nie jest najgrzeczniejszym zawodnikiem MMA, ale ma w Polsce sporo fanów. Niegdyś walczący w UFC i KSW profesjonalny zawodnik w ostatnich latach postanowił zarobić nieco więcej walcząc na galach freak-fight. Sam jednak często zmieniał zdanie i wydawało się, że po kilku walkach już go w Polsce nie zobaczymy. Okazało się, że Norman Parke właśnie ogłosił swój powrót do naszego kraju.

Polska scena freak-fight rozrosła się do tego stopnia, że potrafi przyciągać nawet zawodników, którzy jeszcze niedawno liczyli w walce o pasy mistrzowskie KSW. Norman Parke ostatnią walkę w profesjonalnym MMA stoczył w 2020 roku, a od tamtej pory przemierzał polską scenę freak-fightową. Walczył przede wszystkim dla FAME MMA, ale pojawił się także na Prime Show MMA czy nawet EFM Show. W MMA stoczył tylko część walk, połowa z nich odbyła się na zasadach bokserskich. Po raz ostatni walczył na Prime 2, gdzie wygrał z Grzegorzem Szulakowskim. Sam Parke zapowiadał, że chce wrócić do profesjonalnego MMA, ale wiele wskazuje na to, że zobaczymy go jeszcze we freak-fightach.

Parke wraca do Polski i pyta o... sponsorów!

Norman Parke z pewnością ma wystarczająco umiejętności, aby powalczyć jeszcze w profesjonalnych organizacjach. Niewykluczone jednak, że freak-fighty przynoszą mu po prostu lepsze zyski, co pasuje Irlandczykowi. Jak podaje portal Sport.pl, Parke po powrocie do Polski może zmierzyć się z Adamem Oknińskim. Jako że zawodnik ten miał zadebiutować na Prime Show MMA, można przypuszczać, że Parke jeszcze nie zerwał ze freak-fightami.

Co ciekawe, Parke w social mediach nie tylko zapowiedział powrót, ale także... zabiega o sponsorów! Zwrócił się w języku polskim do fanów, pytając, czy nie znają kogoś, kto chciałby zareklamować się na jego ciele podczas nadchodzącej walki.

Norman Parke atakuje Tyburskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze