Nowy mistrz KSW chce pomścić Mameda Khalidova! Soldić ma się czego obawiać?

2022-01-16 4:24
Ibragim Czużigajew
Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Ibragim Czużigajew

2268 dni – tyle czasu Tomasz Narkun (33 l.) pozostawał mistrzem organizacji KSW. Podczas gali w Szczecinie mistrz został zdetronizowany. Nowym czempionem kategorii półciężkiej został Ibragim Czużigajew (31 l.), który chce teraz pomścić Mameda Khalidova. Rewanżu z Soldiciem chce także Michał Materla.

Jeszcze przed walką czeczeński wojownik zapowiadał, że chciałby pojedynku z podwójnym mistrzem KSW, Roberto Soldiciem, który ostatnio brutalnie znokautował Khalidova. - Najpierw załatw sprawy (ze mną – dop. red.), a dopiero potem myśl o przyszłości. Myślę, że porywa się z motyką na słońce – mówił „Żyrafa” przed walką. Czużigajew brutalnie punktował swojego rywala i po krwawym boju odebrał pas w kategorii półciężkiej.

KSW 66 WYNIKI: Świetny powrót Materli. Narkun stracił pas. Ziółkowski wciąż mistrzem KSW!

KSW 66: Nowy mistrz chce pomścić Khalidova

- Myślę, że Narkunowi znudziło się być mistrzem. Niech trochę zawalczy na karcie głównej, a ja będę bił się w walkach wieczoru. Nie odmawiam niczego! - żartował z przeciwnika po walce Czużgiajew. Ten znowu wyzwał do walki Roberto Soldicia. I to w kategorii do 84 kg! - Tam, gdzie przegrał Mamed, będę się za niego mścił – mówił Czeczen.

Pojedynek z Soldiciem interesuje także Michała Materlę, który na KSW 66 pokonał Jasona Radcliffa. - Chciałbym spróbować z nim jeszcze raz. To mnie na pewno motywuje – przyznał legendarny wojownik tuż po znokautowaniu Anglika.

Wyniki KSW 66

W walce wieczoru KSW 66 Marian Ziółkowski obronił pas kategorii lekkiej w pojedynku z Borysem Mańkowskim. Zwycięstwa na gali w Szczecinie odnieśli także m.in. Wojciech Janusz, Gracjan Szadziński czy Donovan Desmae.

NIE PRZEGAP! Grzmoty na KSW 66. Szadziński potwornie znokautował Włocha. Co za bomby, mamy wideo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze