Ibragim Czużigajew

i

Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Ibragim Czużigajew

Nowy mistrz KSW chce pomścić Mameda Khalidova! Soldić ma się czego obawiać?

2022-01-16 4:24

2268 dni – tyle czasu Tomasz Narkun (33 l.) pozostawał mistrzem organizacji KSW. Podczas gali w Szczecinie mistrz został zdetronizowany. Nowym czempionem kategorii półciężkiej został Ibragim Czużigajew (31 l.), który chce teraz pomścić Mameda Khalidova. Rewanżu z Soldiciem chce także Michał Materla.

Jeszcze przed walką czeczeński wojownik zapowiadał, że chciałby pojedynku z podwójnym mistrzem KSW, Roberto Soldiciem, który ostatnio brutalnie znokautował Khalidova. - Najpierw załatw sprawy (ze mną – dop. red.), a dopiero potem myśl o przyszłości. Myślę, że porywa się z motyką na słońce – mówił „Żyrafa” przed walką. Czużigajew brutalnie punktował swojego rywala i po krwawym boju odebrał pas w kategorii półciężkiej.

KSW 66 WYNIKI: Świetny powrót Materli. Narkun stracił pas. Ziółkowski wciąż mistrzem KSW!

KSW 66: Nowy mistrz chce pomścić Khalidova

- Myślę, że Narkunowi znudziło się być mistrzem. Niech trochę zawalczy na karcie głównej, a ja będę bił się w walkach wieczoru. Nie odmawiam niczego! - żartował z przeciwnika po walce Czużgiajew. Ten znowu wyzwał do walki Roberto Soldicia. I to w kategorii do 84 kg! - Tam, gdzie przegrał Mamed, będę się za niego mścił – mówił Czeczen.

Pojedynek z Soldiciem interesuje także Michała Materlę, który na KSW 66 pokonał Jasona Radcliffa. - Chciałbym spróbować z nim jeszcze raz. To mnie na pewno motywuje – przyznał legendarny wojownik tuż po znokautowaniu Anglika.

Wyniki KSW 66

W walce wieczoru KSW 66 Marian Ziółkowski obronił pas kategorii lekkiej w pojedynku z Borysem Mańkowskim. Zwycięstwa na gali w Szczecinie odnieśli także m.in. Wojciech Janusz, Gracjan Szadziński czy Donovan Desmae.

NIE PRZEGAP! Grzmoty na KSW 66. Szadziński potwornie znokautował Włocha. Co za bomby, mamy wideo

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze