skojarzyli to od razu

Nowy tatuaż Arkadiusza Tańculi wywołał olbrzymie zamieszanie! Skojarzenie mogło być tylko jedno

2023-05-29 12:39

Fani Arkadiusza Tańculi doskonale wiedzą, że na ciele gwiazdora FAME MMA nie brakuje tatuaży. Każdy z nich ma szczególne znaczenie dla aktora znanego z serialu "Lombard. Życie pod zastaw. Niedawno kolekcja projektów na ciele Tańculi powiększyła się o najnowsze dzieło, które zostało wytatuowane na jego plecach. Po kilku dniach pracy nad tatuażem, Tańcula postanowił pokazać go fanom i... takiej reakcji nie mógł się spodziewać.

Tatuaże to obecnie jeden z najlepszych sposobów na wyrażenie siebie i podobnego zdania jest również Arkadiusz Tańcula, który od pewnego czasu regularnie zmienia swoje ciało, dokładając kolejne projekty, mające dla niego ogromne znaczenie. Po swojej ostatniej walce na FAME 18, gwiazdor freak-fightowej organizacji postanowił zrobić sobie kolejny tatuaż, który tym razem zajmować będzie całe jego plecy. Jak postanowił, tak zrobił i... wywołał ogromne zamieszanie w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie. Kiedy Tańcula już pokazał skończony projekt, skojarzenie internautów mogło być tylko jedno. 

Arkadiusz Tańcula pochwalił się nowym tatuażem i... nie mógł spodziewać się takiego skojarzenia intetnautów

Na projekcie wykonanym na plecach Arkadiusza Tańculi, na pierwszym planie znajduje się zakapturzona postać w ciemnych okularach, która trzyma pięści w pozycji bokserskiej. To właśnie na tym elemencie tatuażu skupili się internauci, którzy błyskawicznie po zobaczeniu gotowego projektu, widzą tam twarz Michała Gorzelańczyka, znanego powszechnie jak "Bagietka" zawodnika PRIME SHOW MMA, który skradł serca internautów, kiedy tylko pojawił się w freak-fightowej organizacji. Zobaczcie sami, czy mają rację, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula zostanie mistrzem FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze