niewiarygodna przemiana

Padliśmy po zobaczeniu, jak w młodości wyglądał Arkadiusz Tańcula! Gwiazdor FAME MMA bez tatuaży, niesamowita przemiana

2023-02-11 8:06

W świecie freak-fightu nie brakuje zawodników, którzy mogą pochwalić się ogromną popularnością i masą wiernych fanów. Nie inaczej jest w przypadku Arkadiusza Tańculi, jednak zdecydowana większość osób, które śledzą na co dzień aktora i zawodnika FAME MMA w mediach społecznościowych nie ma pojęcia, jak ten wyglądał w czasach swojej młodości. A zmieniło się od tamtego czasu naprawdę wiele.

Bez dwóch zdań Arkadiusz Tańcula może zaliczać się do tego grona zawodników FAME MMA, którzy cieszą się ogromną popularnością, masą wiernych fanów oraz są lubieni przez znaczną cześć środowiska. Trudno sobie również wyobrazić kibica freak-fightów w Polsce, który nie wiedziałby, jak wygląda Arkadiusz Tańcula, jednak już z pewnością niewiele osób miało okazję zobaczyć kiedykolwiek zdjęcie z młodości gwiazdora FAME MMA. A od tamtego momentu zmieniło się naprawdę sporo, zaczynając oczywiście od tatuaży.  

Niewiarygodne, jak przez lata zmienił się Arkadiusz Tańcula! Padliśmy po zobaczeniu Gwiazdor FAME MMA w młodości

Niedawno Arkadiusz Tańcula postanowił pokazać swoim fanom, jak wiele zmieniło się w jego wyglądzie na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat, chwaląc się fotografią wykonaną w czasach, kiedy zbliżał się do pełnoletności. O ile już na pierwszy rzut oka możemy poznać, że na zdjęciu jest gwiazdor FAME MMA, to jednak zdecydowanie mniejsze umięśnienie oraz brak tatuaży sprawia, że wielu fanom Arkadiusza Tańculi szczęka może opaść z wrażenia. Zobaczcie sami, jak aktor "Lombardu. Życie pod zastaw" wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula zostanie mistrzem FAME MMA?
Listen on Spreaker.
Najnowsze