Kamaru Usman

i

Autor: East News

Zobacz zdjęcie!

Obrzydliwe zachowanie wielkich gwiazd UFC. Byli mistrzowie pojechali do Kadyrowa i pozują z bronią

2022-11-25 12:48

To jest po prostu obrzydliwe! W sieci pojawiły się zdjęcia wielkich gwiazd organizacji UFC – Kamaru Usmana, Henrego Cejudo czy Justina Gaethje. Całe trio postanowiło pojechać na zaproszenie Ramzana Kadyrowa do Czeczenii i tam świetnie się bawić przy użyciu broni. Przypomnijmy, że przywódcza Czeczenów groził Polsce i gorąco dopingował działania Rosjan na Ukrainie.

Cały świat skupiony jest już na piłkarskich mistrzostwach świata, ale gale UFC także wzbudzają duże zainteresowanie. Niektóre gwiazdy UFC postanowiły skorzystać z wolnego czasu. Niestety, wybrali jedno z najgorszych rozwiązań. Kamaru Usman, Henry Cejudo i Justin Gaethje postanowili się wybrać w gości do zbrodniarza Ramzana Kadyrowa. Tam znakomicie bawili się z bronią. I najwyraźniej ewidentnie nie wiedzą, co dzieje się na świecie.

Norman Parke szokuje. Nie będzie jego walki w PRIME Show MMA?!

Obrzydliwe zachowanie gwiazd UFC. Pojechali do Kadyrowa

Aż trudno w to uwierzyć, że takie sytuacje się dzieją… Wielkie gwiazdy organizacji UFC pojechały do Czeczenii i znakomicie bawili się w regionie, który wysyłał swoje mordercze oddziały na Ukrainę, by wspierać rosyjską napaść...

- Byli mistrzowie organizacji UFC Kamaru Usman i Henry Cejudo razem z Justinem Gaethjem są w Czeczenii na zaproszenie republikańskiego króla wojny Ramzana Kadyrowa. Testują bronie w ośrodku sił specjalnych w Gudermes – napisał na Twitterze Karim Zidan, publikując zdjęcia zawodników.

Żaden z nich nie wyglądał na zniesmaczonych na miejsce, w którym się znaleźli. Co więcej, chociażby na twarzy Gaethjego pojawiał się uśmiech.

Tak Błachowicz dowiedział się o walce o pas. Znamy kulisy, mówi o szalonych godzinach

Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC! Wylicza błędy po porażce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze