Nikola Milanović

i

Autor: materiały prasowe KSW Nikola Milanović

Milanović wraca?

Ochroniarz FAME MMA wraca do klatki. Nikola Milanović ujawnił szczegóły, wiemy o jaką organizację chodzi

2023-01-07 14:34

Nikola Milanović jest doskonale kojarzony nie tylko w świecie internetu. Przede wszystkim znany jest z roli ochroniarza w organizacji FAME MMA. Zasłynął jednak swoim nagłym pojedynkiem z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz w programie "Oktagon Live" w Kanale Sportowym przyznał, że jest juz po rozmowach na temat kolejnego starcia.

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z "Bombardierem", czyli Serigne Ousmane Dią, miał być jednym z hitów KSW. Po odwołaniu starcia rozczarowanie było olbrzymie. Mimo to, w ostatniej chwili udało się uratować walkę Mariusza Pudzianowskiego. Ten wszedł do klatki z Nikolą Milanoviciem. Tłumacz jednego z bałkańskich zawodników KSW wyszedł do walki bez przygotowania i prawie obalił Pudziana, który w ostatniej chwili nielegalnie złapał się siatki.

Niedługo później wyszło na jaw, że Nikola Milanović pracuje także dla... freak-fightowej organizacji FAME MMA, gdzie jest ochroniarzem. Niewykluczone, że Milanović niedługo wróci do klatki.

Trener Łaszczyka szczerze o Amadeuszu Ferrarim i FAME MMA. "Nie nadążam..." [TYLKO U NAS]

Ochroniarz FAME MMA wraca do klatki. Ujawnił szczegóły

Nikola Milanović w rozmowie z Kanałem Sportowym w programie "Oktagon Live" przyznał, że były rozmowy na temat jego powrotu. - Nikola Milanović nie rezygnuje ze sportowych wyzwań. Będzie walka na EMC w Niemczech, a później... może powrót do KSW? - napisał na Twitterze Maciej Turski.

Sam Milanović przyznał to też w programie. - Jestem po rozmowach z Ivanem Dijakoviciem, żeby zawalczyć w Niemczech u niego na gali. Jeśli wygram to od razu wracam - mówił w opublikowanym na Twitterze fragmencie programu.

Tańcula i Wiewiór pokłócili się o Murana podczas wywiadu przed FAME MMA 17
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze