Trener Łaszczyka szczerze o Amadeuszu Ferrarim i FAME MMA. "Nie nadążam..." [TYLKO U NAS]

2023-01-07 11:32

Piotr "Wilk" Wilczewski to trener Kamila Łaszczyka, który zawalczy na FAME MMA 17. Udzielił nam jedynego wywiadu po konferencji prasowej przed FAME 17. Co myśli o FAME MMA i konferencji, którą oglądał z trybun? Mocne słowa o Amadeuszu Ferrarim. - Chyba urodziłem się zbyt wcześnie, żeby zrozumieć niektóre rzeczy - powiedział Piotr Wilczewski.

Amadeusz Ferrari - Kamil Łaszczyk to walka wieczoru gali FAME MMA 17. Pięściarz i freak-fighter wymieniali wiele "uprzejmości" na konferencji przed krakowskim wydarzeniem. Trener Piotr "Wilk" Wilczewski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, co myśli na temat freak-fightowych organizacji i całego wydarzenia.

FAME MMA 17: Trener Wilczewski o walce Ferrari - Łaszczyk

- Nie nadążam za niektórymi rzeczami, ale staram się być dla niektórych rzeczy tolerancyjny, na niektóre przymykać oko. Ważne, żeby Kamil Łaszczyk w końcu zarobił jakieś dobre pieniądze za walkę. Niech sobie wynagrodzi to wczasami czy zakupem mieszkania, bo należy mu się to po tylu latach boksowania. Poświęcił większość swojego życia i nie zarobił jakichś dużych pieniędzy - powiedział trener Piotr Wilczewski.

Co myśli o Amadeuszu Ferrarim i jego słowach, że jest lepszym bokserem od Łaszczyka, bo "boks to biznes"? Oglądaj całą rozmowę w materiale wideo!

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Najnowsze