Marcin Wrzosek, Piotr Ochroniarz oszusta z Tindera Kałuski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Marcin Wrzosek, Piotr "Ochroniarz oszusta z Tindera" Kałuski

Ochroniarz „Oszusta z Tindera” stanowczo o Wrzosku przed PRIME MMA 2. Kałuski ostro zapowiada: „Jak go trafię…” | KOLOSEUM

2022-07-06 20:19

Tydzień przed galą PRIME SHOW MMA 2 doszło do niespodziewanych zmian na karcie! Piotr Kałuski, znany jako ochroniarz "Oszusta z Tindera", miał walczyć z "Redem", jednak raper doznał udaru mózgu i wylądował w szpitalu. Problemy zdrowotne wykluczyły też z udziału w tej gali Gabriela "Araba" Al-Sulwiego, który miał skrzyżować rękawice z Marcinem Wrzoskiem. Włodarze postanowili wykorzystać niefortunną sytuację i zorganizowali starcie Dawida z Goliatem. 70 kg cięższy i 20 cm wyższy ochroniarz "Oszusta z Tindera" stanowczo wypowiedział się o Wrzosku. Kałuski ostro zapowiada: "Jak go trafię...".

Plan walki pomiędzy Kałuskim a Wrzoskiem pojawił się w głowach włodarzy już kilka tygodni temu. Wówczas "Polish Zombie" proponował kolosalnemu przeciwnikowi starcie w MMA, co okazało się kością niezgody. PRIME SHOW MMA zorganizowało więc obu zawodnikom innych rywali, jednak ci na tydzień przed drugą galą pod tym szyldem wypadli z karty ze względu na problemy zdrowotne. Tym samym pomysł starcia Dawida z Goliatem wrócił ze zdwojoną siłą, a tym razem były mistrz KSW zaproponował formułę K-1. Ta propozycja spodobała się ochroniarzowi "Oszusta z Tindera", jednak wyłącznie w dużych rękawicach. Wrzosek początkowo proponował "piąstkówki", ale ostatecznie przystał na warunki rywala. Już 9 lipca dojdzie do tej niesamowitej walki!

Norman Parke wulgarnie do Tyburskiego: Jest jak prostytutka z dzielnicy czerwonych latarni | KOLOSEUM

"Don Kasjo" pobił Marcina Wrzoska na FAME MMA i doprowadził do jego zwolnienia z KSW, a następnie ściągnął go do własnej federacji - PRIME SHOW MMA.

Ochroniarz „Oszusta z Tindera” stanowczo o Wrzosku przed PRIME MMA 2. Kałuski ostro zapowiada

Dla debiutującego w klatce Kałuskiego pojedynek z byłym mistrzem KSW jest ogromną nobilitacją. - Przede wszystkim ja jestem freakiem. Bez doświadczenia jeżeli chodzi o oktagon, a dużo ludzi ma wobec mnie wielkie oczekiwania, co czasami jest przerażające - stwierdził przed kamerą "SE". - To jest dla mnie zaszczyt, że wychodzę z "Polish Zombie" do oktagonu. Wielu by chciało, ale nie każdy może. Na początku odrzuciłem tę walkę, bo była formuła MMA, gdzie ja, no... Umówmy się. Natomiast Marcin zrzekł się tej formuły na K-1 i tutaj mam większe szanse, ponieważ 150 kg wagi vs jego 80 to po prostu... [wymownie pokręcił głową] - dodał. 38-latek właśnie w warunkach fizycznych upatruje swojej szansy!

Marcin Wrzosek rozbrajająco o wierze. Zszokował słowami o Jezusie, powołał się na Biblię

Sonda
Kto wygra walkę Wrzosek - Kałuski na PRIME MMA 2?

- Generalnie rzecz biorąc, naprawdę mam to uderzenie. Nie chcę kląć, mógłbym powiedzieć pie***cie [szeptem]. Natomiast to jeszcze musi wejść. On dobrze powiedział na dzisiejszej konferencji. Jestem niedoświadczonym zawodnikiem i dopiero się szlifuję. To on mnie będzie uczył, co może wejść, a co nie. Natomiast jak wejdzie [cios - przyp. red.], to po nim! - ostro zapowiedział były ochroniarz "Oszusta z Tindera". Jedno jest pewne - walka Wrzosek - Kałuski będzie niesamowicie interesująca. Gala PRIME SHOW MMA 2 odbędzie się już w sobotę, 9 lipca, w Gdynia Arena. Poniżej cała rozmowa z Piotrem Kałuskim po ostatniej konferencji przed galą.

Ochroniarz "Oszusta z Tindera" grozi Wrzoskowi przed PRIME MMA 2: Jak go trafię...
Najnowsze