Mistrzyni UFC zapozowała NAGO! Odważna sesja najbrutalniejszej kobiety świata [ZDJĘCIA]

2019-09-11 21:44 MSo
Amanda Nunes
Autor: Instagram Amanda Nunes

ESPN opublikował najnowszą sesję z serii The Body Issue przygotowaną na 2019 rok. Bez jakichkolwiek tajemnic wystąpiła w nich m.in. najbrutalniejsza kobieta świata, Amanda Nunes, która jest mistrzynią największej organizacji MMA, UFC. Brazylijska wojowniczka zapozowała nago.

Amanda Nunes to brazylijska fighterka MMA, która od lat podbija oktagon największej organizacji na świecie, Ultimate Fighting Championship. Od 2013 roku stoczyła dla niej dwanaście pojedynków i przegrała zaledwie raz. Od lipca 2016 roku jest mistrzynią w kategorii koguciej.

Wojowniczka jest wielką bohaterką w swoim kraju, a teraz będzie jeszcze bardziej promowana na światowych rynkach. W tym roku wystąpiła w sesji ESPN The Body Issue 2019. Jej bohaterowie występują nago i nie mają nic do ukrycia przed kamerami. Ich ciała można podziwiać na specjalnej, dedykowanej podstronie portalu.

W tej edycji pojawili się jeszcze Scout Bassett, niepełnosprawna sportsmenka, Liz Cambage, zawodnicy linii ofensywnej Philadelphia Eagles czy Chris Paul. Przed laty w wydaniu można było podziwiać figury takich zawodników jak Serena Williams czy Hope Solo.

Amanda Nunes szykuje się do obrony swojego mistrzowskiego pasa. Brazylijska wojowniczka ma mierzyć się w rewanżu z Germaine de Randamie, z którą wygrała w 2013 roku. Do pojedynku ma dojść w grudniu tego roku.