Owca WK i pashaBiceps staną twarzą w twarz! W Rundkach dojdzie do konfrontacji bohaterów walki wieczoru High League 2

2022-01-28 16:11
Owca WK, pashaBiceps, Rundki High League
Autor: Instagram/High League Rundki przed High League 2: pashaBiceps - Owca WK

Gala High League 2 zbliża się wielkimi krokami. Wielkie freak fightowe wydarzenie odbędzie się już 5 lutego w Krakowie, a federacja Malika Montany przygotowała prawdziwą bombę. W piątek, 28 stycznia, o godzinie 20:00 naprzeciwko siebie usiądą Michał „Owca WK” Owczarzak i Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, którzy za tydzień zmierzą się w walce wieczoru. Jednak właśnie w programie „Rundki” będą mieli pierwszą okazję, by stanąć twarzą w twarz!

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje prowadzący, Arkadiusz Pan Pawłowski, w drugim kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami. W drugiej odsłonie przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla widzów! Partnerem programu zostało Genesis, które funduje zestaw nagród dla autorów najciekawszych pytań zadawanych przez widzów. 

Denis wypłacił soczystego liścia Alanowi podczas Face 2 Face! Ostra zadyma przed HIGH League 2, mocne wideo

Poniżej obejrzysz transmisję NA ŻYWO z programu "Rundki High League 2: pashaBiceps vs Owca WK":

Sonda
HIGH League: Kto wygra walkę pashaBiceps vs Owca?

W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce. Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.  

Gwiazdor High League zamarł po pytaniu od widza. Szczere wyznanie o tragicznym wypadku samochodowym

Konkurentem legendarnego e-sportowca jest słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “Warszawski Koks”, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. “Owca” dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie - walka w klatce.

Pojedynek Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak jest główną walką wieczoru HIGH League 2 w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

W galerii poniżej poznasz bliżej Jarosława "pashęBicepsa" Jarząbkowskiego:

Przypomnijmy, że 31 stycznia o godz. 19:00 w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie odbędzie się druga konferencja przed galą HIGH League 2. Transmitowana będzie na YouTube HIGH League. Wszystkie bilety na wydarzenie w Krakowie zostały już wyprzedane! Galę oglądać będzie można jedynie w PPV na HighLive.TV. Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Pełna karta walk:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
  • Pojedynek o pas niskorosłych: Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze