Denis wypłacił soczystego liścia Alanowi podczas Face 2 Face! Ostra zadyma przed HIGH League 2, mocne wideo

2022-01-26 22:11
Denis Załęcki, Alan Kwieciński HIGH League 2
Autor: YouTube/ HIGH League Denis Załęcki spoliczkował Alana Kwiecińskiego

Fani freak fightu oraz federacji HIGH League, którzy zdecydowali się obejrzeć Rundki z udziałem Alana Kwiecińskiego i Denisa Załęckiego nie mogli narzekać na nudę, a zadyma, do której doszło podczas programu okazała się jedynie wstępem do tego, co czekało nas podczas Face 2 Face. Pomimo obecności ochroniarzy, "BadBoy" miał okazję, aby wypłacić Alanowi soczystego liścia i postanowił wykorzystać swoją szansę.

Program "Rundki" z udziałem Alana Kwiecińskiego i Denisa Załęckiego bez dwóch zdań zapisał się w krótkiej historii federacji HIGH League, jako elektryzujące spotkanie dwóch bohaterów kolejnej gali, którzy nie darzą się jakąkolwiek sympatią od lat i wreszcie będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko w oktagonie. O ile od początku programu mocno iskrzyło pomiędzy Alanem i Denisem, przez co w studiu musiała pojawić się ochrona, ze względu na sporą zadymę, to prawdziwe emocje jak się okazało, czekały nas dopiero na koniec programu, gdy doszło do Face 2 Face Kwiecińskiego i Załęckiego. "BadBoy" miał bowiem okazję, aby spoliczkował swojego rywala potężnym ciosem i nie zamierzał zmarnować takiej okazji.

Gwiazdor FAME MMA wyznał, co naprawdę myśli o Wardędze! Wszystko się nagrało, wideo trafiło do sieci

Bijatyka na Rundkach Załęckiego i Kwiecińskiego! Denis spoliczkował Alana, ostro zadyma przed HIGH League 2

Prowadzący program "Rundki" Arkadiusz Pawłowski zdając sobie sprawę z tego, że podczas Face 2 Face Alana i Denisa może być gorąco, poprosił o pomoc ochronę, ale i to nie wystarczyło. Zawodnicy szybko znaleźli się tuż przy sobie i po krótkiej chwili Załęcki wykorzystał nadarzającą się okazję. Błyskawicznie cofnął swoją głowę i przymierzył piekielnie mocnym lewym w twarz rywala, wypłacając mu soczystego liścia. Tuż po tym oczywiście ochroniarze odciągnęli rywali do siebie, ale nawet oni mieli problem z załagodzeniem zadymy. HIGH League szybko musiało zakończyć transmisję z obawy o to, co może dziać się później. Zobaczcie całą sytuację poniżej!

Arkadiusz Tańcula bezlitośnie przejechał się po Jacku Murańskim! "Co za pajac je****

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze