Arkadiusz Tańcula bezlitośnie przejechał się po Jacku Murańskim! "Co za pajac je**** | Koloseum

2022-01-25 12:37
Jacek Murański, Arkadiusz Tańcula
Autor: YouTube FAME MMA screen/ SE Arkadiusz Tańcula przejechał się po Jacku Murańskim

Walki Arkadiusz Tańculi z rodziną Murańskich oraz to, co działo na konferencjach prasowych zapisało się złotymi zgłoskami w historii freak fightu, chociażby ze względu na klatkę rzymską, która pojawiła się podczas walki Tańculi z Jackiem Murańskim na FAME 12. Niewykluczone, że AroY i rodzina Murańskich kolejny raz doleje oliwy do ognia w kolejnych starciach, bowiem wzajemna niechęć wciąż jest ogromna, co ostatnio udowodnił Arkadiusz Tańcula w swojej rozmowie z "Super Expressem".

Konflikt Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich jest doskonale znany fanom FAME MMA oraz freak fightu. Kolejne spotkania na konferencjach prasowych oraz podczas specjalnych programów zaogniały tylko sytuację, co przekładało się na niezwykle widowiskowe starcia. Okazuje się, że już niebawem może dojść do kolejnego z nich, bowiem Arkadiusz Tańcula w swojej rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że nie wyklucza takiego starcia. Wszystko zależy bowiem od federacji i ewentualnej zgody Mateusza Murańskiego lub Pana Jacka, który obecnie zmaga się z kontuzją. - Kocham swoją federację. Jak mnie ładnie poproszą, to może mógłbym się na to zgodzić. Nigdy nie mów nigdy - bardzo bym nie chciał, ale są pewne sposobności, że mógłbym się jeszcze na to zgodzić... ku*** - wypalił Arkadiusz Tańcula.

Wojtek Gola szczerze o odejściu Don Kasjo z FAME MMA! Szef federacji podsumował wybór byłej gwiazdy FAME MMA [TYLKO U NAS]

Arkadiusz Tańcula przejechał się po Jacku Murańskim! Padły mocne słowa

Przy okazji poruszenia tematu rodziny Murańskich, nie zabrakło oczywiście uszczypliwości pod adresem byłych rywali, a szczególnie Jacka Murańskiego, z którym AroY bił się na ostatniej gali FAME MMA i wygrał po dyskwalifikacji rywala. - To on był tak naprawdę zapalnikiem naszego konfliktu, to on sprowokował całą tę sytuację. Wszystko co się działo, to było przez niego. Ja do Mateusza średnio... mam na niego wyje****, a Jacka no nie cierpię! (...) Bardziej mnie wkur***** to, że ja go chce wywrócić i on się chwytał tej siatki. Już byłem tak wkur*****, że normalnie wyszedłem i mówiłem sobie ku***, co za pajac je**** - rzucił Tańcula pod adresem Jacka Murańskiego, wracając myślami do walki w klatce rzymskiej na FAME 12. Zobaczcie całą rozmowę z Arkadiuszem Tańculą, klikając w nasz materiał wideo poniżej!

Mateusz Murański uderza w Marcina Najmana. Nie zawalczyłby za milion! "To jest ujma, hańba"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze